shark hunting

بازی اندروید shark hunting v1.6 شکار کوسه

بازی اندروید shark hunting یک بازی در ژانر اکشن و اعتیاد آور است که توسط شرکت Daily Casual Games ساخته و منتشر شده است. اگر دوست دارید به دنیای زیر دریاها و بیکران اقیانوس ها سفر کنید و با شگفتی های زیر آب آشنا شوید ،با ما همراه باشید. کوسه ها با آرواره های تیز و رعب آور در میان آبزیان شناخته می شوند و به دلیل درنده خو بودن …

۱۳۹۵-۰۵-۰۴ 2575 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید shark hunting یک بازی در ژانر اکشن و اعتیاد آور است که توسط شرکت Daily Casual Games ساخته و منتشر شده است. اگر دوست دارید به دنیای زیر دریاها و بیکران اقیانوس ها سفر کنید و با شگفتی های زیر آب آشنا شوید ،با ما همراه باشید. کوسه ها با آرواره های تیز و رعب آور در میان آبزیان شناخته می شوند و به دلیل درنده خو بودن در بالای زنجیره ی غذایی دریاها قرار می گیرند. این شکارچیان حیرت‌انگیز با خوردن موجودات ضعیف و زخمی غذای مورد نیاز خود را تامین می کنند. آنها با این کار به حفظ تعادل در سیستم طبیعت کمک می‌کنند. از معروفترین کوسه‌ ها می‌توان به کوسه بزرگ سفید ،کوسه ببری . کوسه سر چکشی اشاره کرد.

در بازی اندروید شکار کوسه ،شما در نقش شکارچی کوسه ظاهر می شوید و ماموریت دارید که با سلاح هایی که در اختیار شما قرار داده می شود به شکار کوسه ها بپردازید. در این بازی اکشن و هیجان انگیز ،کوسه های بی رحم به دریاها حمله کرده اند و باعث رعب و وحشت در دل مردمی شده اند که برای شنا و تفریح به دریاها آمده اند. مردم از ترس کوسه ها جرات وارد شدن به آب را ندارند و با کوچکترین حرکت در سطح آب کوسه ها  که متکی به حس شنوایی ویژه اشان برای گرفتن شکار هستند و می‌توانند لرزش صدا را در فاصله‌ای بیش از ۳،۰۰۰ پا تشخیص دهند را تحریک می کنند.

shark hunting

در بازی اندروید shark hunting که یادآور بازی نوستالوزیک شکار اردک است ،شما باید سرعت عملتان را بالا ببرید و در لحظه ای بتوانید هدف گیری کنید و به هدفتان شلیک کنید. اما باید دقت کنید چون اگر تیرتان به خطا رفت ،عاقبت بدی در انتطارتان است! سعی کنید با ارتقا سطح مهارت خود در تیراندازی بتوانید هدف گیری ها و شلیک های خوبی انجام دهید و با شلیک دقیق به کوسه ها ،مردم را از دست آن ها نجات دهید و مانع کشتار مردم توسط آن ها شوید. این بازی داری گیم پلی جالب و ساده ای است و به تمامی طرفداران بازی های شوتر پیشنهاد داده می شود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید شکار کوسه :

  • بازی شلیک آزاد
  • ورژن متفاوت از شکار اردک
  • ساده و سرگرم کننده

پیش نمایش

بازی اندروید شکار کوسه

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6 حجم 29 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده