بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game v1.2.0 موتور سواری حرفه ای

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game یک بازی مسابقه ای در سبک موتور سواری است و باکیفیت عالی و گرافیک شگفت انگیز خود یکی از بهترین بازی های موتورسواری در سبک خود می باشد. گیم پلی این بازی کاملا جذاب و واقعی به نظر می رسد و حس یک مسابقه واقعی موتور سواری را برای شما تداعی می کند. برای جزئیات بیشتر در مورد این بازی فوق العاده با یزد …

آفلاین ۱۳۹۶-۰۵-۲۰ 1448 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game یک بازی مسابقه ای در سبک موتور سواری است و باکیفیت عالی و گرافیک شگفت انگیز خود یکی از بهترین بازی های موتورسواری در سبک خود می باشد. گیم پلی این بازی کاملا جذاب و واقعی به نظر می رسد و حس یک مسابقه واقعی موتور سواری را برای شما تداعی می کند. برای جزئیات بیشتر در مورد این بازی فوق العاده با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game تاکنون ۵۰۰ هزار بار در گوگل پلی دانلود شده است و به نوعی یکی از پرطرفدارترین بازی ها در سبک موتور سواری است. این بازی نیز مانند آنچه در بازی اندروید Real Moto دیدیم از ویژگی گرافیک خیره کننده و واقعی بودن گیم پلی بازی بهره برده است.
مسابقات جهانی قهرمانی موتور سواری در سال ۲۰۱۶ یک مدعی قهرمانی جدید دارد و این مدعی قهرمانی شما هستید.
بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game یک بازی کاملا رایگان است. هیجان راندن یک موتور مسابقه ای را تجربه کنید. در میان چالش انگیزترین مسیر های پیست های مشهور جهان با سرعت بسیار زیاد برانید.

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game

ویژگی جالب در مورد این بازی استفاده از موتور های مسابقه ای با برند های مشهوری چون Honda، Kawasaki، Ducati، BMW، Yamaha و … می باشند. انتخاب با شماست که از کدام یک از آن ها استفاده کنید. همچنین می توانید برای تست مهارت خود در راندن با راننده های مشهور دنیای واقعی در بازی مسابقه دهید و یا در بخش تست مهارت قابلیت های خود را بسنجید. گرافیک این بازی با کیفیت سه بعدی می باشد که با حس واقع گرایانه ای که درون بازی وجود دارد چشمان شما را محو خود می کند. در این بازی ۱۰ مدل مختلف کنترل وجود دارد که می توانید از هر کدام که راحت تر بودید استفاده کنید.
برخیزید و وارد جدال شوید و قهرمان جدید مسابقات سوپر بایک شوید. راه قهرمانی موتور سواری را با بیشترین سرعت به پیش بگیرید. برگزاری مسابقات ۱۳ راند در ۴ قاره مختلف و حضور موتور سواران مشهور و لیست موتور سواران واقعی و همچنین قهرمانان سابق موتور سواری در این بازی از ویژگی های دیگر این بازی است. همچنین ۴ سبک مختلف در این بازی وجود دارد که شامل مسابقات قهرمانی، مسابقه سریع، مسابقات تایم تریل و تست مهارت رانندگی می باشد.

دوربین جدید که در آن می توانید به عنوان راننده واقعی موتور مسابقه دهید از نکات قابل توجه این بازی است که این بازی را به شکل شبیه ساز موتور سواری نیز در آورده است.
می توانید برای لذت بیشتر از این بازی از ابزار های جانبی نیز استفاده کنید تا لذت واقعی یک مسابقه موتور سواری را تجربه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game :

 • گرافیک خیره کننده و سه بعدی و حس واقعی بودن بازی
 • امکان استفاده از ابزار های جانبی برای هدایت بازی
 • استفاده از موتورهای مشهور و شخصیت های مشهور موتور سواری در بازی
 • امکان بازی در 4سبک متفاوت
 • مسیر های جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game :

 • رفع مشکلات در برخی از دستگاه های اندرویدی
 • رفع مشکلات در راه اندازی بازی
 • رفع مشکلات پس از نمایش تبلیغات
 • زاویه دوربین اشتباه در چرخش سمت راست
 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
 • بهبود افکت های صدا

پیش نمایش

بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game
بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game
بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game
بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.0 حجم 36 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده