Royal Revolt 2

بازی اندروید Royal Revolt 2 v4.2.2 شورش سلطنتی ۲

بازی اندروید Royal Revolt 2 یک بازی با عناصر نقش آفرینی مهیج است که در آن شما باید به نوبی پادشاهی تان را تبدیل به یک قلغه غیرقابل نفوذ در برابر دیگر بازیکنان تبدیل کنید و به صورت همزمان سعی کنید گنجینه های جهان را تسخیر کنید. داستان بازی Royal Revolt 2 گیم پلی این بازی دارای دو بخش مهم است. در یک طرف شما باید یک دژ مستحکم برای …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۱۰ 1528 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Royal Revolt 2 یک بازی با عناصر نقش آفرینی مهیج است که در آن شما باید به نوبی پادشاهی تان را تبدیل به یک قلغه غیرقابل نفوذ در برابر دیگر بازیکنان تبدیل کنید و به صورت همزمان سعی کنید گنجینه های جهان را تسخیر کنید.

داستان بازی Royal Revolt 2

گیم پلی این بازی دارای دو بخش مهم است. در یک طرف شما باید یک دژ مستحکم برای نیرو های نظامی و ساختمان های پشتیبانی (مانند مزارع و بارها) بسازید و در قسمت دیگر که از بخش اول مهم تر است باید یک جاده قوی به قلب پادشاهی خود بسازید. این همان جاده ای است که دشمن از آن به سمت قلعه شما حمله خواهد کرد. شما می توانید از همه نوع تله در جاده به صورت مستقیم برای شکست دادن دشمنان حمله کنید مانند: موانع، میخ، برج کماندار، برج های توپ خانه، و … . با داشتن این تله ها و تسلیحات نظامی دشمنان نمی توانند قلعه یشما را تسخیر کنند.

 

هنگامی که از پادشاهی خود به خوبی محافظت کردید، اکنون نوبت به حمله رسیده است. در طول این مرحله از بازی شما کنترل یک قهرمان و سربازانی که قبلا انتخاب کرده اید را بر عهده می گیرید، تلاش کنید قلعه دیگر بازیکنان را تسخیر کنید و جواهرات، ثروت و از همه بالاتر و مهم تر قدر و منزلت بدست بیاورید. در طول این حملات به دیگر قلعه ها می توانید با یک گروه از سربازان به عنوان نیرو های پشتیبانی تماس بگیرید و همچنین با استفاده از اسپل های ویرانگر پیروز نبردها باشید.

Royal Revolt 2

 

بازی اندروید Royal Revolt یک بازی کامل بین سبک های استراتژیک و نقش افرینی است. مفهوم این بازی شبیه به بازی معروف clash of clans که با گیم پلی جذاب و گرافیک خیره کننده میتوانند ساعت ها شما را سرگرم کنند. این بازی با بیش از ۱۰ میلیون نصب و امتیاز ۴٫۵ در گوگل پلی استور توسط استودیوی flaregames که تجربه بازی های موفق Olympus Rising و Nonstop Knight را داشته است، طراحی شده است. اگر به بازی های سبک استراتژیک و نقش آفرینی علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی مهیج و پرطرفدار Royal Revolt است.


ویژگی های کلیدی Royal Revolt 2 :

  • استفاده از کنترل های لمسی ساده برای رهبری قهرمان خود به نبرد
  • توسعه و ارتقاء نیروهای و ساختمان های خود
  • نبرد در برابر هزاران نفر از بازیکنان در سراسر جهان برای تبدیل شدن به یک پادشاه واقعی
  • گرافیک بسیار جذاب 3D
  • استراتژی چند نفره در یک محیط برج دفاعی
  • ساخت قلعه خود را طراحی و در میدان نبرد

تغییرات نسخه جدید Royal Revolt 2 :

  • اضافه شدن توانایی‌های جدید به قهرمان
  • مراحل جدید به همراه امتیازات بیشتر
  • بهینه سازی و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Royal Revolt 2
Royal Revolt 2
Royal Revolt 2
Royal Revolt 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v4.2.2 حجم 93 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده