بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw v1.4.0 مسابقات سپک تاکرا

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw یک بازی شبیه سازی ورزش محبوب سپک تاکرا که ترکیبی از رشته والیبال و فوتبال می باشد که در زمین والیبال علاوه به جای دستان با استفاده از سر و پای خود باید توپ را کنترل کنید. بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw یک بازی ورزشی و شبیه سازی ورزش سپک تاکرا می باشد که در جنوب آسیا محبوبیت بالایی دارد. این ورزش همانند رشته …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۰ 2029 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw یک بازی شبیه سازی ورزش محبوب سپک تاکرا که ترکیبی از رشته والیبال و فوتبال می باشد که در زمین والیبال علاوه به جای دستان با استفاده از سر و پای خود باید توپ را کنترل کنید.

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw یک بازی ورزشی و شبیه سازی ورزش سپک تاکرا می باشد که در جنوب آسیا محبوبیت بالایی دارد. این ورزش همانند رشته والیبال بوده با این تفاوت که کنترل توپ با استفاده از سر و پا صورت می گیرد و ضربات دفاعی و حملات بازی با استفاده از حرکات پا در زمین مشابه ورزش والیبال صورت می گیرد و بازی با استفاده از توپ کوچکتر و تیم های ۳ نفره و به صورت ۳ به ۳ صورت می گیرد.

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw از  تیم های کشورهای متعددی مانند مالزی، کره جنوبی، فیلیپین، اندونزی و… که از قدرت های این رشته می باشند بهره می برد و در کنار قابلیت های خارق العاده بازی در بعضی شاخص ها آبجکت های واقع گرایانه ای در بازی تعبیه شده است. کنترل بازی در میان سه کاراکتر تیم خود با استفاده از دو بخش دکمه های حرکتی و ضربه های A و B می باشد که سازگاری با محیط و گیم پلی بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw را بسیار ساده کرده است. در مقابل همانند ورزش والیبال شما باید با کنترل توپ به دست بازکینان خود و با استفاده از حرکات جذاب و متفاوت توپ را به زمین حریف رسانده و در وقت تعیین شده بیشترین امتیاز ممکن را کسب کنید.

 

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw

بازی اندروید و ورزشی Roll Spike Sepak Takraw

بازی اندروید  نبرد میخکوب سپک تاکرا از بخش لیدربورد برای ثبت امتیازات هر بازیکن و رقابت با دیگر گیمر ها بهره می برد. در قابلیت جدید این بازی امکان شخصی سازی تیم ها در حالت استوری مد اضافه شده که قابلیت شخصی سازی بالایی را به بازی می دهد. در واقع شما با کنترل و مدیریت افراد تیم خود ضربات برق آسا را به آن ها می سپارید و افراد تیم با حرکت های متنوع و متعدد و آکروباتیک سعی می کنند تا با نیروی بالا توپ را وارد زمین خانه حریف بکنند. زوایه دید بازی به صورت رو به و در مقابل تور قرار می گیرد تا بتوانید تمرکز خود را بر خانه حریف نگه دارید.

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw از معدود بازی های ورزشی می باشد که به سراغ ورزش های کم طرفدار تر رفته اما با گیم پلی ساده و جذاب و گرافیک و افکت های خارق العاده می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. هم اکنون می توانید این بازی ورزشی و مسابقه ای مهیج را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا :

 • وجود تیم های کشورهای برتر این بازی
 • افکت ها و انیمشن های متفاوت در بازی
 • گرافیک واقع گرایانه و پر انرژی
 • حالت و مد های مختلف و متنوع بازی با چالش های فراوان
 • امکان رقابت و ثبت رکورد آنلاین با دیگر گیمر ها
 • کنترل و گیم پلی روان و ساده با جذابیت بالا
 • امکان ارتقا قابلیت های بازیکنان و تیم های موجود در بازی
 • قابلیت شخصی سازی تیم ها در حالت داستانی بازی
 • صداگذاری ورزشی و سازگار با جو بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا :

 • افزوده شدن تیم های جدید به بازی
 • حل مشکل صدای بازی
 • افزوده شدن افکت های ضربات توپ و انیمیشن های جدید به بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا
بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا
بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا
بازی اندروید Roll Spike Sepak Takraw مسابقات سپک تاکرا

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.0 حجم 66 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده