Robinson Crusoe

بازی اندروید Robinson Crusoe The Movie v1.0.0 زندگی رابینسون کروزوئه+دیتا

بازی اندروید Robinson Crusoe The Movie رابینسون کروزوئه مشهورترین رمان نویسنده انگلیسی ،دانیل دفو است. رابینسون قهرمان داستان، که نام او بر این رمان نهاده شده، زندگی مرفه خود در بریتانیا را برای مسافرت در دریاها رها می‌کند. پس از اینکه از یک کشتی شکسته جان سالم به در می‌برد، ۲۸ سال را در یک جزیره و اغلب به تنهایی به گذران زندگی می‌پردازد. بازی زیبا و ماجراجویانه ای که می …

۱۳۹۵-۰۵-۰۱ 2381 بار بدون دیدگاه امین

بازی اندروید Robinson Crusoe The Movie رابینسون کروزوئه مشهورترین رمان نویسنده انگلیسی ،دانیل دفو است. رابینسون قهرمان داستان، که نام او بر این رمان نهاده شده، زندگی مرفه خود در بریتانیا را برای مسافرت در دریاها رها می‌کند. پس از اینکه از یک کشتی شکسته جان سالم به در می‌برد، ۲۸ سال را در یک جزیره و اغلب به تنهایی به گذران زندگی می‌پردازد.

بازی زیبا و ماجراجویانه ای که می خواهیم برایتان در سایت قرار دهیم ،بازی اندروید Robinson Crusoe The Movie  که بازی در ژانر ماجراجویانه و استراتژیک می باشد که از همین رمان و فیلمهایی که از آن ساخته شده اند اقتباس گرفته شده است. در این بازی ماجراحویانه ،شما در نقش رابینسون کروزوئه ،یک زندگی سخت را در شرایط سخت و تنها تجربه خواهید کرد. می توانید درختان میوه بکارید و از آنها برای سیر کردن شکم خود استفاده کنید. هرچه منابع خود را بهتر مدیریت کنید ،می توانید به زنده ماندن امیدوارتر شوید. همچنین باید با گشت و گذار در جزیره ،به پیدا کردن اشیا مختلف بپردازید و کلکسیون خود را کامل کنید. اما سعی کنید که مراقب اوضاع باشید چون همیشه اوضاع بر وفق مراد شما نیست و گاهی ممکن است کسانی در کمین شما باشند و بخواهند انتقام بگیرند.

بازی اندروید Robinson Crusoe

بازی اندروید Robinson Crusoe

البته این به این معنا نیست که دلسرد شوید و نا امید گردید. وقتی کابین خود را ساختید و برج مراقبت خود را بنا نهادید ،دید بهتری به اطراف پیدا خواهید کرد و هر لحظه ممکن است قایقی برای نجات شما بیاید. در بازی شخصیت های مختلفی چون  Epi, Pango, Rosie, Scrubby, Kiki, Carmello and Tuesday وجود دارند که در ماجراجویی ها باید با آن ها همراه شوید. در بازی اندروید زندگی رابینسون کروزوئه سعی شده تا برا اساس محتوای فیلم بازی ساخته شود و جزیره نیز به همان شکل صورت طراحی شود. شما همچنین می توانید در ثبت امتیاز با دوستانتان به رقابت بپردازید و رکورد بزنید. این بازی زیبا و ماجراجویانه را به همه رده های سنی پیشنهاد میکنیم.

 


ویژگی های کلیدی بازی اندروید رابینسون کروزوئه :

  • بازی برای تمام افراد از پیر تا جوان
  • جزیره وسیع با کشفیات متنوع
  • صدها اشیا گمشده
  • رقابت با دوستان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید رابینسون کروزوئه :

  • رفع باگ ها

پیش نمایش

بازی اندروید رابینسون کروزوئه
بازی اندروید رابینسون کروزوئه

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.0.0 حجم 47 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده