Road Racing

بازی اندروید Road Racing :Traffic Driving v1.02 مسابقات در جاده

بازی اندروید Road Racing یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های مسابقه ای فرار از ترافیک جهان است. در مسابقه بی پایان رانندگی شرکت کنید. در جدال های جنون آمیز شرکت کنید و با اتومبیل های بهبود یافته و تقویت شده در این جدال ها پیروز شوید. نسل بعدی بازی های مسابقه ای اینجاست. با یزد اپلیکیشن همراه باشید. در بازی اندروید Road Racing برای بهترین مسابقه دهنده شدن …

۱۳۹۵-۰۴-۲۲ 946 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Road Racing یکی از بهترین و سرگرم کننده ترین بازی های مسابقه ای فرار از ترافیک جهان است. در مسابقه بی پایان رانندگی شرکت کنید. در جدال های جنون آمیز شرکت کنید و با اتومبیل های بهبود یافته و تقویت شده در این جدال ها پیروز شوید. نسل بعدی بازی های مسابقه ای اینجاست. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

در بازی اندروید Road Racing برای بهترین مسابقه دهنده شدن آماده شوید. بازی اندروید Road Racing در حال حاضر در سراسر جهان در حال انجام است و میلیون ها بازیکن در سراسر جهان برای برای کسب رده ها و رتبه های بالاتر در حال رقابت هستند. تنها بازیکنان برتر در این مسابقات مشهور خواهند شد.

گیم پلی این بازی یک تجربه جدید از بازی های سبک مسابقه ای می باشد. همچنین با مشاهده سطح هر بازیکن در این بازی می توان به تلاش بازیکن برای به کسب امتیازات پی برد. در این بازی امکان انتخاب مکان های مختلف وجود دارد که هرکدام حس و تجربه خودش را دارد. این بازی طرفداران زیادی دارد و افراد زیادی در سرتاسر جهان این بازی مسابقه ای جذاب را انجام می دهند. با ظرافت از میان ترافیک عبور کنید، رکورد سرعت خود را بشکنید و برای ارتقا ماشین خود پول های نقد را از سطح خیابان جمع کنید.

برای بهترین بودن در میان رانندگان به مسابقه بپردازید و در رتبه های برتر جهانی قرار بگیرید. همچنین اگر به صورت حرکات مارپیچ رانندگی کنید پلیس به دنبال شما خواهد آمد. از دست پلیس ها فرار کنید. همچنین پلیس ممکن است با هلیکوپتر به دنبال شما باشد. در Road Racing Traffic Driving می توانید اتومبیل مورد علاقه خود را از میان اتومبیل های زیاد این بازی انتخاب کرده و ظاهر آن را برای خود شخصی سازی کنید.

قوانین را نادیده بگیرید و از ترافیک عبور کنید و برای بهترین بودن تلاش کنید و به جدال بپردازید.

Road Racing Traffic Driving

Road Racing Traffic Driving


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Road Racing :

  • گرافیک بالای بازی
  • تعقیب و گریز با پلیس (با هلیکوپتر)
  • مسیر های شانسی و جذاب
  • تنظیم و بهبود اتومبیل ها
  • جدول بازیکنان برتر آنلاین
  • عبور سریع از میان ترافیک

پیش نمایش

بازی اندروید Road Racing
بازی اندروید Road Racing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.02 حجم 97 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده