Rival Kingdoms

بازی اندروید Rival Kingdoms: The Lost City v1.95.0.185 عصر تباهی + نسخه مود

بازی اندروید Rival Kingdoms یک بازی استراتژی و آنلاین در سبک کلش آف کلنز می باشد که شما باید یک قلمرو حماسی برای بزرگترین نبرد ها و تهدیدات در جهان بسازید. در حالت نبرد شما می توانید تمام اسرار مخوف را کشف کنید، در حالتی که در حالت چند نفره می توانید با دیگر بازیکنان مبارزه کنید.  هدف شما در بازی عصر تباهی، تبدیل کردن روستای کوچک به پادشاهی قدرتمندی که …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۲۹ 939 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Rival Kingdoms یک بازی استراتژی و آنلاین در سبک کلش آف کلنز می باشد که شما باید یک قلمرو حماسی برای بزرگترین نبرد ها و تهدیدات در جهان بسازید. در حالت نبرد شما می توانید تمام اسرار مخوف را کشف کنید، در حالتی که در حالت چند نفره می توانید با دیگر بازیکنان مبارزه کنید.  هدف شما در بازی عصر تباهی، تبدیل کردن روستای کوچک به پادشاهی قدرتمندی که قادر به مقابله با وحشتناک ترین تهدید ها است.

برای پیروزی در بازی عصر تباهی شما نیاز به ارتقا همه ی ساختمان ها برای به دست آوردن منابع بیشتر، دفاع از شهر خود و استخدام سربازان برای استفاده در جنگ است. در طول جنگ ها شما نه تنها قادر به استفاده از سرباز های خود هستید، بلکه می توانید از مجموعه ای از اسپل ها ( استفاده از توپ های آتشین و سحر و جادو ) استفاده کنید.

 

بازی اندروید Rival Kingdoms

بازی اندروید Rival Kingdoms

بازی اندروید عصر تباهی یک بازی بزرگ است که با وجود در نظر گرفتن بسیاری از عناصر بازی نبرد قبایل از برخی ایده های جالب بازی های مشابه استفاده کرده است. در کنار گیم پلی جذاب شاهد گرافیک منحصر به فرد در بازی Rival Kingdoms خواهید بود. هر چه سریعتر نیرومند ترین امپراطوری را بسازید و رقیبان خود را در بازی اندروید عصر تباهی شکست دهید.

بازی اندروید Rival Kingdoms با بیش از ۵ میلیون نصب در گوگل پلی و امتیاز ۴٫۵ یکی از پرطرفدار ترین بازی های سبک استراتژی محسوب می شود. Rival Kingdoms یک بازی محبوب و در عین حال اعتیاد آور است.


ویژگی های کلیدی Rival Kingdoms: The Lost City :

  • گرافیک زیبا و گیم پلی جذاب و اعتیادآور
  • داستان حماسی و مبارزه همه جانبه
  • سربازان آماده برای نبرد و بدون نیاز به آموزش
  • تجربه بهترین نبرد آنلاین دو نفره

تغییرات نسخه جدید Rival Kingdoms: The Lost City :

  • تجربه بازی خود را با به روز رسانی های مداوم، بهبود ببخشید
  • هر بروزرسانی Kingdoms Rival شامل محتوای جدید و تازه برای لذت بردن از بازی می باشد
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Rival Kingdoms: The Lost City
Rival Kingdoms: The Lost City
Rival Kingdoms: The Lost City
Rival Kingdoms: The Lost City

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.95.0.185 حجم 41 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده