بازی اندروید Riptide GP: Renegade

بازی اندروید Riptide GP: Renegade v1.2.1 مسابقات جت اسکی

بازی اندروید Riptide GP: Renegade یک بازی مسابقات جت اسکی می باشد که از سوی استودیو Vector Unit برای اندروید توسعه یافته و یک بازی مهیج با مراحل و اکشن فوق العاده با چالش های متفاوت که مسابقات امتیازی چند جت اکسی سوار را به نمایش می گذارد بازی اندروید Riptide GP: Renegade یک نسخه موبایلی مسابقات بر روی آب و جت های هیدروجت همانند نسخه کنسولی خود یعنی Hydro Thunder Hurricane از سوی استودیو …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۳-۱۱ 2455 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Riptide GP: Renegade یک بازی مسابقات جت اسکی می باشد که از سوی استودیو Vector Unit برای اندروید توسعه یافته و یک بازی مهیج با مراحل و اکشن فوق العاده با چالش های متفاوت که مسابقات امتیازی چند جت اکسی سوار را به نمایش می گذارد

بازی اندروید Riptide GP: Renegade یک نسخه موبایلی مسابقات بر روی آب و جت های هیدروجت همانند نسخه کنسولی خود یعنی Hydro Thunder Hurricane از سوی استودیو مذکور می باشد که اینبار هیجانات و پیچ خم های متفاوت را به گوشی های اندرویدی آورده است.

بازی اندروید Riptide GP: Renegade از ۱۲ مسیر متفاوت با محیط مختلف و چالش های متعدد بهره می برد که هر کدام دارای ویژگی ها و بافت های مختص به خود می باشد. این بازی همچنین از ۶ جت اسکی متفاوت با قابلیت های مختلف بهره می برد که تنوع جذابی را به بازی بخشیده. بخصوص اینکه شما می توانید در طول بازی با کسب امتیازات بیشتر قابلیت های این جت ها را ارتقا داده و به سرعت بیشتر و حرکات مختلف بیشتری دست یابید چرا که چالش های متفاوت و سختی در بازی گنجانده شده است.

بازی اندروید Riptide GP: Renegade از ۳ مد مختلف با چالش و مراحل کختلف بهره می برد که می توان به حالت مسابفه ای و جام قهرمانی اشاره کرد. نکته جالب این بازی وجود آرچیومنت های مجزا و لیدربورد ثبت امتیاز می باشد که برای هر بخش جوایز و چالش های متعددی قرار داده شده است.

بازی اندروید Riptide GP: Renegade

محیط بازی مسابقات جت اسکی متفاوت می باشد و با توجه به حجم کم خود از گرافیک و کیفیت تصویر بسیار خوبی بهره می برد. بازی در بخش کمبو ها و اکشن و انواع انیمشن ها و افکت ها بسیار غنی و متنوع عمل کرده و قالب با انرژی از مسابقات اکشن و دیوانه وار با صداگذاری پر انرژی و سازگار به نمایش می گذارد.

این بازی از دو حالت آفلاین با مراحل مختلف و آنلاین با امکان بازی تا حداکثر ۸ نفر پشتیبانی می کند که می تواند لحظات شادی را از مسابقه و رقابت با دوستان به نمایش بگذارد. هم اکنون می توانید این بازی مسابقه و اکشن اندروید را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید مسابقات جت اسکی :

  • گرافیک با جزئیات بالا و بافت های با کیفیت
  • مراحل مختلف و متعدد بازی
  • جت اسکی های متفاوت با امکان ارتقا قابلیت ها
  • امکان بازی آنلاین و رقابت با دیگران
  • آرچیومنت های متعدد و جدول ثبت رکورد
  • امکان شخصی سازی و تغییر جت اسکی ها
  • ماد های متفاوت با چالش و مراحل مختلف
  • انیمیشن ها اکشن و افکت های گرافیکی مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید مسابقات جت اسکی :

  • بهینه سازی و رفع باگ بازی
  • بهینه سازی حالت گرافیک الترا و رفع مشکلات گرافیکی

پیش نمایش

بازی اندروید مسابقات جت اسکی
بازی اندروید مسابقات جت اسکی
بازی اندروید مسابقات جت اسکی
بازی اندروید مسابقات جت اسکی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.1 حجم 91 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده