Rio 2016: Vinicius Run

بازی اندروید Rio 2016: Vinicius Run v1.0.1 وینیسیوس دونده ریو ۲۰۱۶

“اولین منتشر کننده در بین سایت های ایرانی” Rio 2016: Vinicius Run در قالب مجموعه بازی های Rio 2016 که با شخصیت های المپیک ۲۰۱۶ برزیل ارائه شده این بازی که همانند دیگر بازی های محبوب ریو ۲۰۱۶  با شخصیت میمون  المپیک ۲۰۱۶ عرضه شده است در مدت کوتاهی با گیم پلی جذاب و کاراکتر های دوست داشتنی خود به محبوبیت بالایی میان طرفداران المپیک رسیده است بازی اندروید Rio …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۵-۰۷ 1296 بار بدون دیدگاه عماد

“اولین منتشر کننده در بین سایت های ایرانی”

Rio 2016: Vinicius Run در قالب مجموعه بازی های Rio 2016 که با شخصیت های المپیک ۲۰۱۶ برزیل ارائه شده این بازی که همانند دیگر بازی های محبوب ریو ۲۰۱۶  با شخصیت میمون  المپیک ۲۰۱۶ عرضه شده است در مدت کوتاهی با گیم پلی جذاب و کاراکتر های دوست داشتنی خود به محبوبیت بالایی میان طرفداران المپیک رسیده است

بازی اندروید Rio 2016: Vinicius Run توسط استودیو توانا  Oktagon Games ساخته شده است. این بازی از یک گرافیک کارتونی با کیفیت بالا بهره می برد و شخصیت های پرانرژی را به نمایش گداشته است. Vinicius کاراکتر المپیک ریو ۲۰۱۶ اینبار در یک بازی رسمی از سوی المپیک در مقابل چالش ها متفاوتی در یک محیط شبیه به شهر ریو قرار می گیرد شما باید به Vinicius کمک کنید تا همانند دیگر بازی های دونده – سکو با سرعت بیشتر از موانع و دشمنانتان عبور کرده و با طی کردن حداکثر مسافت و کسب جوایز، بیشترین امتیاز ممکن را بدست آورید. بازی از دو حالت چند نفره و تک نفره پشتیبانی می کند در حالت تکنفره سه سناریو با گیم پلی متفاوت عرضه شده است و در بخش چند نفره نیز می توانید با ثبت رکورد های نجومی به رقابت با دیگران بپردازید جالب است بدانید که بازکینان هر کشور با ثبت رکورد های بیشتر در رده کشور خود تاثیر گذار باشند رتبه آن را بهبود ببخشند.

بازی اندروید Rio 2016: Vinicius Run علاوه بر شخصیت Vinicius شخصیت های کارتونی و تلوزیونی دیگری را نیز در خود جای داده که با کسب امتیاز قابل دسترس می باشند. در کل در بخش گرافیک بازی، بافت های بازی کاملا پر انرژی و جذاب هستند و هیچ ایرادی به آن ها وارد نیست. نقطه قوت بازی اندروید Rio 2016: Vinicius Run هرگز محیط یکنواختی را به شما تحویل نمی دهد و همانند طبیعت برزیل شما با انواع ساحل و جنگل و شهر و… برخورد می کنید که هر کدام جذابیت و چالش های خاص خود را دارند.

Rio 2016: Vinicius Run

بازی اندروید Rio 2016: Vinicius Run چیزی بیش از یک بازی دونده ارائه می دهد وینیسیوس دونده علاوه بر جهش های معمول این سبک قابلیت پرواز و دیگر فن های خارق العاده می باشد که کشف آن ها می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند بازی وینیسیوس دونده با گرافیک پر انرژی، گیم پلی غنی، مراحل متعدد، انیمیشن های دینی و صداگذاری خوب خود می تواند یک تجربه جذاب از بازی هایی با مضمون المپیک را برای شما به ارمغان آورد.  هم اکنون می توانید این بازی هیجانی و دونده اندروید را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016 :

 • 3 سناریو و چالش مختلف در بازی
 • شخصیت های متعدد کارتونی از برنامه های تلوزیونی
 • امکان رقابت بین المللی و میان دوستان
 • بازی رسمی المپیک با شخصیت های المپیک 2016
 • امکان بازی در دو حالت تک و چند نفره
 • گرافیک جذاب و دیدنی برای کودکان و بزرگسالان
 • جوایز هفتگی متعدد برای برترین های هر دوره هفتگی
 • ماموریت و آرچیومنت های روزانه در بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016 :

 • بهینه سازی گرافیک بازی
 • اشکال زدایی و رفع باگ بازی
 • یکپارچه شدن با سرویس Google Play Games

پیش نمایش

بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016
بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016
بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016
بازی اندروید وینیسیوس دونده ریو 2016

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.1 حجم 39 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده