بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games v1.0.38 بازی های المپیک ۲۰۱۶

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games یک بازی در سبک ورزشی است که به شما این امکان را می دهد که در ۶ رشته ورزشی المپیک ۲۰۱۶ شرکت کنید و مدال کسب کنبد. با این بازی که از سوی کمیته بین المللی المپیک برای دستگاه های اندرویدی معرفی شده است می توانید در ۶ رشته مهیج المپیک که شامل : فوتبال،بسکتبال،اسکیت،تیر و کمان،تنیس و تنیس روی میز است، شرکت کنید. …

۱۳۹۵-۰۵-۲۵ 2788 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games یک بازی در سبک ورزشی است که به شما این امکان را می دهد که در ۶ رشته ورزشی المپیک ۲۰۱۶ شرکت کنید و مدال کسب کنبد. با این بازی که از سوی کمیته بین المللی المپیک برای دستگاه های اندرویدی معرفی شده است می توانید در ۶ رشته مهیج المپیک که شامل : فوتبال،بسکتبال،اسکیت،تیر و کمان،تنیس و تنیس روی میز است، شرکت کنید.

در مدت بازی فوتبال برای ضربه زدن به توپ باید با استفاده از انگشت برای ردیابی مسیر توپ استفاده کنید. با این روش می توانید ضربات ایستگاهی بزنید و نیز حزکات دیگری انجام دهید. برای بازی کردن بسکتبال شما باید توپ را به سمت حلقه والیبال پرتاب کنید، برای پرتاب کردن توپ باید با استفاده از حرکت انگشتان این کار را انجام دهید. در هر دو بازی تنیس و تنیس روی میز که نسبتا مشابه هم هستند، شما  به منظور به حرکت دراوردن راکت خود باید با حرکاتانگشت و کشیدن آن بر روی صفحه نمایشبه توپ ضربه بزنید و با فریب دادن و حرکات دیگر حریف خود را شکست دهید. اگر شما به صورت متوالی موفق به برنده شدن در دو بازی متوالی شوید، شما مدال طلا دریافت خواهید کرد. در طول بازی های تیراندازی با کمان و اسکیت، شما بایدبر روی صفحه نمایش و بر روی نقطه اصلی و هدف ضربه بزنید. در این بازی که سراسر هیجان است که رقابت اصلی بر سر کسب مدال است، همچنین شما می توانید در رنکینگ جهانی شرکت کنید و رکورد خود را ثبت کنید و با سایر کاربران از سراسر جهان به زقابت بپردازید.

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games

بازی اندروید Rio 2016 Olympic Games با کسب امتیاز ۴٫۲ و با بیش از ۵ میلیون بار دانلود از گوگل پلی یکی از بازی های سرگرم کننده و موفق اندروی است که به تازگی منتشر شده است.  اگر به بازی های ورزشی و المپیک علاقه مندید پیشنهاد می کنیم این بازی هیجان انگیز را تجربه کنید.

توجه : این بازی هم قابلیت بازی کردن بهصورت آنلاین و هم به صورت افلاین را نیز دارد


ویژگی های کلیدی بازی اندروید بازی های المپیک 2016 :

  • بازی رسمی دارای مجوز از کمیته بین المللی المپیک
  • شرکت در 6 رشته ورزشی در مهم ترین رویداد ورزشی جهانی
  • یک بازی لذت بخش و سرگرم کننده با کنترل آسان
  • لذت بردن از بازی های ساده در عین حال جذاب در 6 ورزشی، فوتبال،بسکتبال،اسکیت،تیر و کمان،تنیس و تنیس روی میز
  • بازی بازی! بیا و رقابت با بازیکنان دیگر از سراسر جهان!

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید بازی های المپیک 2016 :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید بازی های المپیک 2016
بازی اندروید بازی های المپیک 2016
بازی اندروید بازی های المپیک 2016
بازی اندروید بازی های المپیک 2016

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.38 حجم 82 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده