بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions v1.50 قهرمان شیرجه ریو ۲۰۱۶

با شروع مهم ترین رویداد ورزشی، گوگل پلی استور از بازی Rio 2016: Diving Champions که در سبک ورزشی است، رونمایی کرد. در قالب المپیک و در نقش یکی از ورزشکاران المپیک ظاهر شوید و در بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions شانس خود را برای کسب مدال طلای المپیک امتحان کنید. معلق در هوا با حرکات بدن بپرخید و با یک شیرجه زیبا، بالاترین امتیاز را کسب کنید. با …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ 1527 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با شروع مهم ترین رویداد ورزشی، گوگل پلی استور از بازی Rio 2016: Diving Champions که در سبک ورزشی است، رونمایی کرد. در قالب المپیک و در نقش یکی از ورزشکاران المپیک ظاهر شوید و در بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions شانس خود را برای کسب مدال طلای المپیک امتحان کنید. معلق در هوا با حرکات بدن بپرخید و با یک شیرجه زیبا، بالاترین امتیاز را کسب کنید. با تمرکز بالا و مهارت در شیرجه زدن سخت ترن و دشوار ترین مراحل را با پیروزی پشت سر بگذارید و در تابلو امتیازات بهترین امتیاز را در سراسر جهان کسب کنید.

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

مهارت خود را در رشته شیرجه المپیک به نمایش بگذارید تا بتوانبد با بالا بردن سطح مهارت و پیشرفت در این بازی حرکات شیرجه های مختلف را باز کنید و با بهترین عملکرد ه یک قهرمان شیرجه تبدیل شوید. خود را در رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ هم ردیف ۲۰۵ کشور رقیب قرار دهید و با آنها به رقابت بپردازید. در این بازی با کسب بهترین امتباز می توانید رتبه خود را ارتقا بدهید و با استفاده از لیدربورد می توانید جایگاه خود را در میان سایر کاربران از سراسر جهان ببینید.

در این بازی می توانید با انتخاب کشور مورد علاقه ی خود به رقابت بپردازید، مدال طلا کسب کنید و افتخار آفرینی کنید. بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions توسط استودیوی Flashman Games LLC به صورت رسمی برای بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ معرفی شده است. این بازی با گرافیک خارق العاده و گیم پلی عالی که به تازگی منتشر شده با بیش از ۱ میلیون نصب و امتیاز ۴ در گوگل پلی استور کاربران زیادی را سرگرم این بازی ساخته است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016 :

  • امکان باز کردن حرکات شیرجه جدید
  • امکان باز کردن کاراکتر های جدید و مهیج
  • رقابت در قالب کشور مورد علاقه و با 205 کشور دنیا در رشته شیرجه
  • امکان مشاهده امتیاز خود در بین سایر کاربران و مجموع امتیازات هم وطنان خود در بین کشور ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016 :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016
بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.50 حجم 42 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده