بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions v1.50 قهرمان شیرجه ریو ۲۰۱۶

با شروع مهم ترین رویداد ورزشی، گوگل پلی استور از بازی Rio 2016: Diving Champions که در سبک ورزشی است، رونمایی کرد. در قالب المپیک و در نقش یکی از ورزشکاران المپیک ظاهر شوید و در بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions شانس خود را برای کسب مدال طلای المپیک امتحان کنید. معلق در هوا با حرکات بدن بپرخید و با یک شیرجه زیبا، بالاترین امتیاز را کسب کنید. با …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۵-۲۹ 1107 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

با شروع مهم ترین رویداد ورزشی، گوگل پلی استور از بازی Rio 2016: Diving Champions که در سبک ورزشی است، رونمایی کرد. در قالب المپیک و در نقش یکی از ورزشکاران المپیک ظاهر شوید و در بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions شانس خود را برای کسب مدال طلای المپیک امتحان کنید. معلق در هوا با حرکات بدن بپرخید و با یک شیرجه زیبا، بالاترین امتیاز را کسب کنید. با تمرکز بالا و مهارت در شیرجه زدن سخت ترن و دشوار ترین مراحل را با پیروزی پشت سر بگذارید و در تابلو امتیازات بهترین امتیاز را در سراسر جهان کسب کنید.

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions

مهارت خود را در رشته شیرجه المپیک به نمایش بگذارید تا بتوانبد با بالا بردن سطح مهارت و پیشرفت در این بازی حرکات شیرجه های مختلف را باز کنید و با بهترین عملکرد ه یک قهرمان شیرجه تبدیل شوید. خود را در رقابت های المپیک ریو ۲۰۱۶ هم ردیف ۲۰۵ کشور رقیب قرار دهید و با آنها به رقابت بپردازید. در این بازی با کسب بهترین امتباز می توانید رتبه خود را ارتقا بدهید و با استفاده از لیدربورد می توانید جایگاه خود را در میان سایر کاربران از سراسر جهان ببینید.

در این بازی می توانید با انتخاب کشور مورد علاقه ی خود به رقابت بپردازید، مدال طلا کسب کنید و افتخار آفرینی کنید. بازی اندروید Rio 2016: Diving Champions توسط استودیوی Flashman Games LLC به صورت رسمی برای بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶ معرفی شده است. این بازی با گرافیک خارق العاده و گیم پلی عالی که به تازگی منتشر شده با بیش از ۱ میلیون نصب و امتیاز ۴ در گوگل پلی استور کاربران زیادی را سرگرم این بازی ساخته است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016 :

  • امکان باز کردن حرکات شیرجه جدید
  • امکان باز کردن کاراکتر های جدید و مهیج
  • رقابت در قالب کشور مورد علاقه و با 205 کشور دنیا در رشته شیرجه
  • امکان مشاهده امتیاز خود در بین سایر کاربران و مجموع امتیازات هم وطنان خود در بین کشور ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016 :

  • بهبود عملکرد و رفع مشکلات

پیش نمایش

بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016
بازی اندروید قهرمان شیرجه ریو 2016

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.50 حجم 42 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده