بازی اندروید پوکمون‌ گو Pokemon Go v0.75.1

بازی اندروید پوکمون‌ گو که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده یک بازی واقعیت مجازی است که به طور آزمایشی برای سیستم عامل اندروید و iOS در چند کشور در دسترس قرار گرفت و توانست در زمان کوتاه امتیاز بالایی را کسب کند. شخصیت های بازی اندروید پوکمون‌ گو بر اساس انیمیشن محبوب پوکمون ساخته شده است، موجوداتی که ریشه آنها به ۲۰ سال پیش بر می …

آنلاین ۱۳۹۶-۰۷-۱۲ 4840 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید پوکمون‌ گو که این روزها سر و صدای زیادی به پا کرده یک بازی واقعیت مجازی است که به طور آزمایشی برای سیستم عامل اندروید و iOS در چند کشور در دسترس قرار گرفت و توانست در زمان کوتاه امتیاز بالایی را کسب کند.

شخصیت های بازی اندروید پوکمون‌ گو بر اساس انیمیشن محبوب پوکمون ساخته شده است، موجوداتی که ریشه آنها به ۲۰ سال پیش بر می گردد. در این بازی ماجراجویی اندروید شما باید به دنبال پوکمون ها بروید، آنها را بگیرید و پس از تمرین دادنشان آنها را به میدان نبرد بفرستید. پوکمون های زیادی در اطراف شما وجود دارند که می توانید آنها را بگیرید و یا دوستان خود را از وجود آنها مطلع سازید تا به سمت آنها بروند.

یکی از اهداف بازی اندروید پوکمون‌ گو جمع کردن افراد و آشنا کردن آنها با یکدیگر است که علاوه بر جذاب شدن بازی باعث بالا رفتن روابط اجتماعی افراد می شود. البته با خرج کردن Pokécoins (پول) میتوان آنها را به خانه آورد ولی انجام این کار باعث کم شدن جذابیت های بازی می شود. البته باید در حین انجام این بازی احتیاط کنید و چرا که ممکن پوکمون شما در خیابان اصلی و یا جلوی ماشینی قرار گیرد.

بازی اندروید پوکمون‌ گو

این بازی از سنسورهای گوشی و البته الگوریتم های مبتنی بر مکان استفاده می کند تا بتواند مکان پوکمون را شبیه سازی کند. به این ترتیب شما با حرکت در مکان های مختلف دور و اطراف خود می توانید این موجودات را پیدا کنید. با استفاده از دوربین اسمارت فون خود و تماشای آن باید به دنبال پوکمون ها بگردید. پس از نزدیک شدن افراد به همدیگر می توانند با هم بازی کنند و همانطور که قبلا گفته شد این کار باعث بالا رفتن روابط اجتماعی که هدف اصلی سازندگان پوکمون گو است می شود.

بازی Pokémon GO در حالی که کمتر از یک هفته از انتشار آن می گذرد [اوایل July (اواسط تیر ماه)] توانست در عرض چهار روز رکورد سریع‌ترین صعود به رتبه‌ی اول در تاریخ فروشگاه گوگل پلی را از آن خود کند. این در حالی است که این Pokémon GO تنها در ۳ کشور جهان قابل بازی است. اما جای نگرانی نیست، اگر امکان دسترسی به بازی وجود ندارد، می توانید با تغییر موقعیت مکانی کشور به این بازی پرطرفدار دسترسی پیدا کنید. استقبال بیش انتظار کاربران از این بازی باعث شده تا سرورهای اصلی این بازی دان (Down) شود و این بازی برای مدت زمانی نامعلوم از دسترس خارج شود.

نکته قابل توجه اینکه این گیم رایگان بوده و برخی آیتم های جانبی آن قابل خرید از طریق سایت رسمی است. البته موجودات شکار شده قابل خرید و فروش هستند و کاربران می توانند با هم معامله کنند.

pokemon go on apple iOS


ویژگی های کلیدی بازی اندروید پوکمون‌ گو :

  • مسیرهای غیر قابل پیش بینی برای پیدا کردن پوکمون ها
  • امکان رقابت با دوستان و مبارزه با پوکمون گو ها
  • شخصی سازی بالای کاراکتر بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید پوکمون‌ گو :

  • موقعیتی که در آن پوکمن گرفتار شده است اطلاعات آن بر روی دستگاه ها نمایش داده می شود
  • رفع مشکل برخی از کاربران در بارگیری بازی بهد از شروع مجدد بازی
  • رفع مشکل آهسته حرکت کردن دوربین در نبردها
  • اضافه شدن قابلیت شخصی سازی آواتار
  • کاهش خسارات وارده به برخی پوکمون ها در نبرد ها
  • بهبود انیمیشن های Gym
  • بهبود مشکلات مربوط به حافظه

پیش نمایش

بازی اندروید پوکمون‌ گو
بازی اندروید پوکمون‌ گو

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.75.1 حجم 84 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده