Pet Rescue Saga

بازی اندروید Pet Rescue Saga v1.161.10 نجات حیوانات خانگی

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۷ 1280 بار ۱ دیدگاه امین

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از دست دشمنان رها سازید.

بازی اندروید نجات حیوانات خانگی ،که توسط  شرکت KING سازنده ی بازی های  Candy Crush Saga و Farm Heroes Saga ساخته و تولید شده است ،یک بازی فکری، پازلی و سرگرم کننده است که دارای محیطی رنگی و کاملا مناسب بچه ها و البته تمامی سنین است و اگر یک بار این بازی را تجربه کردید بی شک درگیر آن خواهید شد.

 

Pet Rescue Saga

بازی Pet Rescue Saga

و اما وظیفه شما در این بازی فکری این است که با قرار دادن دو یا چند مکعب همرنگ در کنار هم باعث پاک سازی تمام مکعب های آن منطقه شوید و حیوانات کوچولو و با مزه را سریعا نجات دهید تا دست ربایندگان شرور به آن ها نرسد. با قرار گرفتن مکعب های همرنگ در کنار هم ،تمام مکعب ها پاکسازی می شوند و فضای بیشتری باز می شود. اما دقت کنید که در این بازی تعداد حرکت ها محدود است و شما نمی توانید آزادانه حرکت کنید. پس مجبورید با برنامه و کاملا حساب شده عمل کنید و با دقت مکعب ها را کنار هم قرار دهید.

بازی اندروید Pet Rescue Saga توان پازلی شما را به چالش می کشد و سرعت عمل و دقت شما را به مبارزه می طلبد. شما می توانید بازی اندروید نجات حیوانات خانگی را به صورت تک نفره بازی کنید و یا اینکه با دوستان خود به اجرای این بازی زیبا و اعتیاد آور بپردازید و بالاترین امتیازها را کسب کنید و رکورد بزنید. این بازی زیبا و اعتیاد آور به صورت کاملا رایگان برای شما در سایت قرار گرفته تا آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی Pet Rescue Saga :

  • گرافیک زیبا و گیم پلی رنگی
  • حیوانات دوست داشتنی کوچک از جمله سگ و خرگوش و ...
  • الماس، انفجار بمب، گلدانهای رنگارنگ، قفل قفس حیوانات و ...
  • هدیه و پاداش بعد اتمام چند مرحله
  • گیم پلی ساده و سرگرم گننده

تغییرات نسخه جدید Pet Rescue Saga :

  • افزوده شدن مراحل و ماموریت های جدید
  • ماموریت های بیشتر و چالش های جدید

پیش نمایش

Pet Rescue Saga
Pet Rescue Saga

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.161.10 حجم 85 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • حسن 0 - پاسخ

    بازی پازل حیوانات خانگی حررررررررررررررف ندااااااااره لاایک