Pet Rescue Saga

بازی اندروید Pet Rescue Saga v1.147.14 نجات حیوانات خانگی

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از …

۱۳۹۷-۰۳-۲۴ 1015 بار ۱ دیدگاه امین

بازی اندروید Pet Rescue Saga امروز می خواهیم یک بازی زیبا ،جذاب و سرگرم کننده را برایتان در سایت قرار دهیم. این بازی در مورد تعدادی از حیوانات خانگی است که در مکعب هایی گرفتار شده اند و دشمنان شرور در پی آن ها هستند. شما باید در نقش ناجی این حیوانات ،با هوش و درایت خود از میان این مکعب های رنگارنگ آن ها را نجات دهید و از دست دشمنان رها سازید.

 

Pet Rescue Saga

بازی Pet Rescue Saga

بازی اندروید نجات حیوانات خانگی ،که توسط  شرکت KING سازنده ی بازی های  Candy Crush Saga و Farm Heroes Saga ساخته و تولید شده است ،یک بازی فکری، پازلی و سرگرم کننده است که دارای محیطی رنگی و کاملا مناسب بچه ها و البته تمامی سنین است و اگر یک بار این بازی را تجربه کردید بی شک درگیر آن خواهید شد.

و اما وظیفه شما در این بازی فکری این است که با قرار دادن دو یا چند مکعب همرنگ در کنار هم باعث پاک سازی تمام مکعب های آن منطقه شوید و حیوانات کوچولو و با مزه را سریعا نجات دهید تا دست ربایندگان شرور به آن ها نرسد. با قرار گرفتن مکعب های همرنگ در کنار هم ،تمام مکعب ها پاکسازی می شوند و فضای بیشتری باز می شود. اما دقت کنید که در این بازی تعداد حرکت ها محدود است و شما نمی توانید آزادانه حرکت کنید. پس مجبورید با برنامه و کاملا حساب شده عمل کنید و با دقت مکعب ها را کنار هم قرار دهید.

بازی اندروید Pet Rescue Saga توان پازلی شما را به چالش می کشد و سرعت عمل و دقت شما را به مبارزه می طلبد. شما می توانید بازی اندروید نجات حیوانات خانگی را به صورت تک نفره بازی کنید و یا اینکه با دوستان خود به اجرای این بازی زیبا و اعتیاد آور بپردازید و بالاترین امتیازها را کسب کنید و رکورد بزنید. این بازی زیبا و اعتیاد آور به صورت کاملا رایگان برای شما در سایت قرار گرفته تا آن را بر روی دستگاه اندرویدی خود نصب کنید و نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید نجات حیوانات خانگی :

  • گرافیک زیبا و گیم پلی رنگی
  • حیوانات دوست داشتنی کوچک از جمله سگ و خرگوش و ...
  • الماس، انفجار بمب، گلدانهای رنگارنگ، قفل قفس حیوانات و ...
  • هدیه و پاداش بعد اتمام چند مرحله
  • گیم پلی ساده و سرگرم گننده

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید نجات حیوانات خانگی :

  • افزوده شدن مراحل و ماموریت های جدید
  • ماموریت های بیشتر و چالش های جدید

پیش نمایش

بازی اندروید نجات حیوانات خانگی
بازی اندروید نجات حیوانات خانگی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.147.14 حجم 77 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۱ دیدگاه تایید شده

  • حسن 0 - پاسخ

    بازی پازل حیوانات خانگی حررررررررررررررف ندااااااااره لاایک