Pele: Soccer Legend

بازی اندروید Pele: Soccer Legend v1.4.1 پله: افسانه فوتبال + مود

بازی اندروید Pele: Soccer Legend یک تجربه جدید از بازی فوتبال با حرکات کنترلی ساده است. برای تبدیل شدن به قهرمانان محبوب جهان مانند پله راه خود را از کوچه پس کوچه های برزیل شروع کنید. در بازی پله: افسانه فوتبال علائه بر دربازه بان بازیکنانی دیگری جلوی شما دیوار دفاعی تشکیل داده اند و سعی می کنند راه شوت زدن شما را سد کنند. سیستم بازی پله: افسانه فوتبال …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۶ 4753 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Pele: Soccer Legend یک تجربه جدید از بازی فوتبال با حرکات کنترلی ساده است. برای تبدیل شدن به قهرمانان محبوب جهان مانند پله راه خود را از کوچه پس کوچه های برزیل شروع کنید. در بازی پله: افسانه فوتبال علائه بر دربازه بان بازیکنانی دیگری جلوی شما دیوار دفاعی تشکیل داده اند و سعی می کنند راه شوت زدن شما را سد کنند.

سیستم بازی پله: افسانه فوتبال در ژانر خود استاندارد است. قدرت و چرخش برای شوت زدن به چگونگی چرخش انگشت شما بر روی صفحه بستگی دارد. گاهی وقت ها شما سعی می کنید شوت بزنید اما به مانع ها و دفاع برخورد می کند. در این وضعیت بهتر است توپ را برای بازیکنان دیگر ارسال کنید.

در بازی اندروید Pele: Soccer Legend شما بیش ۱۵۰ لول مختلف که برای رسیدن به اهداف متفاوت است را باید کامل کنید. در برخی از مراحل شما باید توپ را به سمت اهداف شوت کنید، در حالی که مراحل دیگر باری گلزنی محدودیت زمانی دارید و یا تعداد توپ ها معین است. شما می توانید با استفاده از سکه و پول هایی که با بازی کردن در این بازی به دست می آورید کاراکتر بازیکن خود را با آیتم های تزیینی، تزیین کنید. امکان اضافه کردن کیت های متفاوت (کلاه های عجیب و غریب و…) به بازیکن در بازی اندروید Pele: Soccer Legend وجود دارد.

 

Pele: Soccer Legend

بازی اندروید و ورزشی Pele: Soccer Legend

بازی فوتبال افسانه ای پله یک بازی خوب را برای کاربران اندروید ارائه می دهد که دارای دو حالت یک نفره و آنلاین است. در حالت دوم می توانید در برابر دیگر بازیکنان در سراسر جهان قرار بگیرید و با کسب بیشترین امتیاز برنده بازی شوید.

بازی فوتبال افسانه ای پله همانند بازی FIFA Mobile Soccer می باشد و  با بیش از ۵۰۰ هزار نصب در گوگل پلی توسط استودیوی Cosi Productions طراحی شده است. اگر به بازی فوتبال و بازی های آنلاین علاقه مند هستید پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Pele: Soccer Legend است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال :

  • بیش از 150 مرحله چالش برانگیز
  • قابلیت بازی آنلاین و رقابت با بازیکنان در سطح جهان
  • بیش از 1000 اهداف و چالش برای تکمیل کردن در کوچه پس کوچه های برزیل و رسیدن به لیگ های بزرگ
  • سفارشی کردن بازیکنان خود با لباس های منحصر به فرد، کلاه، مو، و...
  • ضربات آزاد منحصر به فرد

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال :

  • پیشرفت های بسیار زیاد در تورنومنت و لیگ‌ها
  • رفع مشکل هک لیگ
  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • حل مشکل کرش شدن بازی بر روی برخی دستگا‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال
بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال
بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال
بازی اندروید Pele: Soccer Legend پله: افسانه فوتبال

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.1 حجم 80 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده