بازی اندروید Might and Glory

بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War v1.1.6 قدرت و افتخار:جنگ شاهان

بازی اندروید Might and Glory یک بازی استراتژی و آنلاین می باشد و خیلی شبیه به بازی جنگ قبایل Clash of Clans است. در این بازی اعتیاد آور باید قلعه خود را بسازید و به دشمنانتان حمله کنید. همانطور که در این نوع بازی ها مرسوم است، شما می توانید انواع مختلف ساختمان ها و واحد های دفاعی، مانند سرباز خانه که محلی برای استخدام سرباز است، توپ ها، برج …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۵ 1563 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Might and Glory یک بازی استراتژی و آنلاین می باشد و خیلی شبیه به بازی جنگ قبایل Clash of Clans است. در این بازی اعتیاد آور باید قلعه خود را بسازید و به دشمنانتان حمله کنید.

همانطور که در این نوع بازی ها مرسوم است، شما می توانید انواع مختلف ساختمان ها و واحد های دفاعی، مانند سرباز خانه که محلی برای استخدام سرباز است، توپ ها، برج کماندار و خیلی چیز های دیگر بسازید. امکان ارتقا برای همه ی این ساختمان ها برای قدرتمنتد شدن امپراطوری  در بازی اندروید Might and Glory وجود دارد.

بازی در بازی اندروید Might and Glory خیلی شبیه به بازی جنگ قیایل می باشد، شما فقط باید نیروهای دفاعی خود را در بهترین مکان مستقر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. واحد های دفاعی در بازی قدرت و شکوه به نیروهای نزدیک به خود آسیب وارد می کنند. قلعه باشکوه خود را بسازید، یک ارتش قدرتمند از قهرمانان جمع آوری کنید، در حمللات تیمی شرکت کنید و سایر بازیکنان از سراسر جهان را با شمشیر و سحر و جادو شکست دهید. بازی جنگ پادشاهان با گرافیک HD ارائه شده که با ویژگی های منحصر به فردی که دارد احساسات هر یک از طرفدار بازی های استراتژی را از خواب بیدار می کند.

 

بازی اندروید Might and Glory

 

بازی اندروید و استراتژیک Might and Glory

جنگ آغاز شده است و زمان آن رسیده که زره درخشان را در مسیر قدرت و افتخار قرار دهید. قلعه خود را با دیواره های کناری آن برای غیر قابل نفوذ شدن تقویت کنید و سازه های شکست ناپذیر خود را با بهترین سحر و جادو پشتیبانی کنید. با دیگر بازیکنان مبارزه کنید، قلعه آنها را پایین بیاورید و منابع آن ها را تسخیر کنید. تکامل، حمله، تخریب، تسخیر و به تنها ارباب این جهان در بازی اندروید Might and Glory تبدیل شوید.

بازی قدرت و افتخار با بیش از ۵ میلیون دانلود و امتیاز ۴٫۲ یکی از بهترین بازی های طراحی شده توسط استودیوی My.com B.V به شمار می رود. اگر به بازی های فانتزی، کلاسیک و حماسی علاقه مند هستید، پیشنهاد ما به شما بازی Might and Glory است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان :

  • نبرد های منحصر به فرد و جذاب در عین سادگی
  • امکان ارتقا ساختمان ها و ارتش، راه اندازی یک دفاع ایده آل و حملات موثر
  • شکست دشمنان و انتقام از آن ها
  • از گرافیک HD و کیفیت بالا در این بازی لذت ببرید
  • با دیگر بازیکنان متحد شوید و برای عملیات های مشترک تیمی پاداش کسب کنید

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد
  • رفع مشکلات گزارش شده

پیش نمایش

بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان
بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان
بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان
بازی اندروید Might and Glory: Kingdom War قدرت و افتخار:جنگ شاهان

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.1.6 حجم 64 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده