بازی اندروید March of Empires

بازی اندروید March of Empires: War of Lords v3.7.0i پیشتازی امپراطوری ها

بازی اندروید March of Empires یک بازی جنگی و استراتزیک با مضمون قرون وسطایی و جنگ های صلیبی می باشد که توسط استودیو توانا و معروف Gameloft برای دستگاه های اندرویدی ارائه شده است. این بازی نبرد های استراتژی امپراطوری های بزرگ دوره قرون وسطا به نمایش می کشاند و امکانت نبرد شما را با دوستان خود با استفاده از یکی از این امپراطوری ها فرهم می سازد. بازی اندروید …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۰-۱۸ 1568 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید March of Empires یک بازی جنگی و استراتزیک با مضمون قرون وسطایی و جنگ های صلیبی می باشد که توسط استودیو توانا و معروف Gameloft برای دستگاه های اندرویدی ارائه شده است. این بازی نبرد های استراتژی امپراطوری های بزرگ دوره قرون وسطا به نمایش می کشاند و امکانت نبرد شما را با دوستان خود با استفاده از یکی از این امپراطوری ها فرهم می سازد.

بازی اندروید March of Empires یک بازی استراتژی و جنگی می باشد. از ابتدای بازی شما حق انتخاب یکی از امپراطوری ها با فرمان دهی بدست نام های King، Sultan و Tsar هستید هرکدام از این امپراطوری ها ایفاگر نقش های یکی از امپراطوری های باستان می باشند. در بازی اندروید March of Empires سعی شده تا هر فرماندهی را با قابلیت های اختصاصی و مشخص به خود نمایش داده شود و در این زمینه این بازی بسیار خوب عمل می کند بسته به سلیقه و مهارت خود می توانید یکی از امپراطوری ها را انتخاب نمایید.

بازی اندروید March of Empires تنها در حمله خلاصه نمی شود شما برای بقا و پیشرفت برای تهیه امکان نبرد های بزرگتر نیاز دارید تا شاخصه های مهم  کشور  خود را ارتقا دهید همانند دیگر بازی های استراتژی مدیریت منابع امری مهم می یاشد کشور خود را تا حد ممکن قوی بسازید، نیرو جمع کنید و قدرت دفاعی خود را افزایش دهید چرا که علاوه بر هجوم امکان دریافت حملات را از دیگر بازیکنان سرتاسر جهان را دارید. بله درست شنیدید شما می توانید به صورت آنلاین و چند نفره به رقابت با دیگران بازیکننان بپردازید و با یورش و غارت منابع دیگران از غنائم بدست آمده مملکت خود را آباد کنید.

 

March of Empires

 

هدایت یک امپراطوری با بازی March of Empires !

بازی اندروید March of Empires همانند دیگر بازی های استراتزی محبوب مانند کلش آف کلنز امکان ساخت اتحادیه و گروه های مختلف را به شما می دهد تا بتوانید با دوستان خود هم پیمان بشوید و در مقابل دیگر دشمنان خود گروهی را تشکیل دهید. در بحث منابع و سازه های شهری بازی از تنوع قابل قبولی بهره می برد هر حکومت از ابزارهای خاص خود بهره می برد هر سازه و کارگاهی که در قرون وسطا رونق داشته در این بازی تعبیه شده که نقش مهمی در بازی ایفا می کند در واقع علاوه بر سلاح و سربازان جنگی شما نیاز به تمرکز بر تولید منابع مورد نیاز مردم حکومت خود هستید. قابلیت ارتقا قابلیت ها و توانایی های جنگی و سازه ها و نیرو ها از نقاط قوت این بازی به شمار می آید. بازی اندروید March of Empires یک بازی سرگرم کننده دیگر از شرکت گیم لافت می باشد که تمامی اصول را در یک بازی استراتژی جنگی رعایت می کند موسیقی مهیج و گرافیک با کیفیت حتی با وجود استراتژی بودن موضوع بازی قابل تحسین است. این بازی می تواند بار دیگر طرفداران سبک استراتژیک  را با ماموریت های فراوان خود تا ساعت ها سرگرم نگه دارد. هم اکنون می توانید این بازی استراتژیک و جنگی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها :

 • امکان نبرد آنلاین با دوستان و دیگر کاربران
 • امکان چت و ارتباط با دیگر کاربران بازی
 • وجود سه نیروی حکومتی مختلف با قابلیت و شمایل متفاوت
 • امکان تشکیل ارتش های قدرتمند و حمله به دیگر کاربران
 • گرافیک بالای بازی حتی با زوم حداکثری در بازی
 • امکان تشکیل گروه و اتحادیه با دیگر دوستان به صورت آنلاین

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها :

 • ارتقاء قهرمان : 5 سطح جدید و مهارت های منحصر به فرد برای باز کردن
 • جوایز و سکه های ارزشمندی با تجهیزات آتلانتیس برنده شوید
 • مجموعه کامل قوانین: غرق شدن نقشه جهان، ساختمان های ذخیره سازی قدرت و منابع منحصر به فرد، جلسات معبد آتلانتیس، حملات و غیره
 • آتلانتیس: رویداد انفرادی بزرگ RvR
 • سرورم، به روز رسانی 17 در دسترس است.
 • حالا شما می توانید دو ساختمان در همان زمان مشابه بسازید
 • هالووین شوالیه و قدرتمند تر از همیشه! آن ها را از سرزمین خود بیرون کنید و غنیمت جدید به دست بیاورید
 • کسب آواتار منحصر به فرد در برای تکمیل دستاوردهای همه ی چالش کشیدن جدید
 • چت آواتار ها
 • اضافه شدن مراحل و ماموریت های جدید به بازی
 • اضافه شدن آیتم و استعداد های جدید به بازی
 • بهینه سازی کارکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها
بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها
بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها
بازی اندروید پیشتازی امپراطوری ها

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.7.0i حجم 89 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده