بازی اندروید Ketchapp Tennis

بازی اندروید Ketchapp Tennis v1.0 دانلود بازی ورزشی کچاپ تنیس

بازی اندروید Ketchapp Tennis که تهیه و تولید جدید کمپانی بازی سازی Ketchapp می باشد و اخیرا این استودیوی بازی سازی بازی های جالب دیگری همچون بازی اندروید Ketchapp Summer Sports را منتشر کرده است، طرافدران زیادی برای بازی های خود به دست آورده است و شهرت بازی های این کمپانی در حال پیشرفت زیاد و با سرعت بالایی می باشد. بازی اندروید Ketchapp Tennis یک بازی دیگر از این کمپانی می باشد که …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۱۱ 3400 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Ketchapp Tennis که تهیه و تولید جدید کمپانی بازی سازی Ketchapp می باشد و اخیرا این استودیوی بازی سازی بازی های جالب دیگری همچون بازی اندروید Ketchapp Summer Sports را منتشر کرده است، طرافدران زیادی برای بازی های خود به دست آورده است و شهرت بازی های این کمپانی در حال پیشرفت زیاد و با سرعت بالایی می باشد. بازی اندروید Ketchapp Tennis یک بازی دیگر از این کمپانی می باشد که در دسته بازی های ورزشی قرار میگیرد و با گیم پلی جالب و گرافیک ساده، اما دوست داشتنی خود، طرفداران زیادی را برای بازی های خود به دست آورده است. برای دانلود Ketchapp Tennis از طریق لینک مستقیم و دیدن تصاویر بیشتر از گیم پلی این بازی جذاب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید Ketchapp Tennis

بازی اندروید Ketchapp Tennis

به زمین بازی تنیس بازی اندروید Ketchapp Tennis خوش آمدید! در بازی اندروید Ketchapp Tennis می توانید بازی تنیس را به شکل سرگرم کننده و جالب و دوست داشتنی و با جو رقابتی بسیار بالایی تجربه کنید. در این بازی ساده، اما جذاب، می توانید به رقابت با دوستان خود بپردازید و با آن ها مسابقه دهید و مهارت خود را در این بازی بسنجید و  همچنین دوستان خود را نیز به یک چالش جالب دعوت کنید.

از مهمترین ویژگی های این بازی سرگرم کننده که پیشنهاد یزد اپلیکیشن به شما می باشد کنترل آسان این بازی میباشد. در Ketchapp Tennis بیش از ۶۵ کاراکتر متفاوت وجود دارد که باید آن ها آزاد کنید. همچنین ۲۵ زمین بازی زیبا و رنگارنگ نیز وجود دارد که می توانید در آن ها به رقابت با حریفان خود بپردازید. در این بازی می توانید ۱ نفره یا حتی تا ۴ نفر به طور همزمان با هم به بازی بپردازید.

کاراکتر ها، زمین بازی، هواداران و تمام جزئیات دیگر این بازی به شکل کاملا ساده ای طراحی شده اند، اما این سادگی با جنبه طنز مخلوط شده است و گیم پلی خاص و جالبی را برای این بازی ورزشی به ارمغان آورده است. همچنین امکان بازی به صورت ۴ نفره که در این بازی تعبیه شده است به رقابتی شدن جو این بازی کمک شایانی کرده است. بازی را از لینک دانلود مستقیم در جعبه دانلود زیر دانلود کرده و اوقات سرگرم کننده ای را بگذرانید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ketchapp Tennis :

  • کنترل آسان
  • امکان بازی به صورت 1 تا 4 نفره
  • تنوع در کاراکتر ها و زمین های بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Ketchapp Tennis :

  • رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Ketchapp Tennis
بازی اندروید Ketchapp Tennis
بازی اندروید Ketchapp Tennis
بازی اندروید Ketchapp Tennis
بازی اندروید Ketchapp Tennis

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0 حجم 37 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده