بازی اندروید Ketchapp Soccer

بازی اندروید Ketchapp Soccer v1.2 بازی ضربات آزاد فوتبالی کچاپ ساکر

بازی اندروید Ketchapp Soccer یکی دیگر از بازی های جالب و سرگرم کننده و در عین حال ساده استودیوی بازی سازی Ketchapp است که اخیرا به معرفی بازی های دیگر این کمپانی در پست های اخیر مانند بازی اندروید Ketchapp Summer Sports و بازی اندروید Ketchapp Tennis پرداختیم و در این مطلب قصد داریم یکی دیگر از بازی های دوست داشتنی این کمپانی بازی سازی محبوب که در دسته بازی های ورزشی قرار …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۱۵ 1903 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Ketchapp Soccer یکی دیگر از بازی های جالب و سرگرم کننده و در عین حال ساده استودیوی بازی سازی Ketchapp است که اخیرا به معرفی بازی های دیگر این کمپانی در پست های اخیر مانند بازی اندروید Ketchapp Summer Sports و بازی اندروید Ketchapp Tennis پرداختیم و در این مطلب قصد داریم یکی دیگر از بازی های دوست داشتنی این کمپانی بازی سازی محبوب که در دسته بازی های ورزشی قرار دارد، به نام Ketchapp Soccer را برای شما معرفی کنیم. برای دیدن تصاویر بیشتر از این بازی فوتبالی و دریافت لینک دانلود با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید Ketchapp Soccer

بازی اندروید Ketchapp Soccer

اگر به دنبال یک بازی جذاب و سرگرم کننده ورزشی هستید تا اوقات فراغت خود را با آن پر کنید و یا به دنبال یک بازی سرگرم کننده آفلاین برای اوقات خالی خود در حین مسیرها، درون مترو و اتوبوس یا امثال آن هستید و یا از طرفداران بازی های رکوردی هستید و به دنبال رقابت با دوستان و همکاران خود در بازی های رکوردی هستید بازی اندروید Ketchapp Soccer بهترین گزینه برای شما خواهد بود.

بازی اندروید Ketchapp Soccer به دلیل کم حجم بودن، سازگاری با اکثر دستگاه های اندرویدی و گیم پلی ساده و روان خود و جذابیت خود در عین سادگی یکی از بهترین گزینه ها برای پر کردن اوقات فراغت شما می باشد. تمام بازی های Ketchapp از ویژگی جذابیت در عین سادگی برخوردارند و به همین دلیل یزد اپلیکیشن توجه خود را معطوف به بازی های این کمپانی پرطرفدار نموده است.

روند این بازی به این گونه است که برای کسب امتیاز و رکورد زدن در این بازی باید تلاش کنید که در کمترین زمان ممکن بیشترین تعداد توپ را به طرف اهداف داخل دروازه پرتاب کنید. رکورد شما دراین بازی به تعداد توپ هایی وابسته است که به اهداف برخورد می کنند.

در Ketchapp Soccer سه مد مختلف بازی وجود دارد که می توانید در آن ها به رقابت با دوستان خود بپردازید. همچنین میتوانید به صورت آنلاین بازیکنان قدرتمند در لیدر بورد را ببینید و برای رقابت با آنها تلاش کنید. همچنین برای آزاد کردن توپ های جدید، زمین های بازی جدید، دروازبان ها و تورهای دروازه بیشتر باید به جمع آوری ستاره ها بپردازید.

مهارت های خود را در این بازی افزایش دهید و به یکی از قدرتمند ترین بازیکنان در لیدر بورد این بازی تبدیل شوید!


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Ketchapp Soccer :

  • گیم پلی ساده و جذاب
  • حجم کم

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Ketchapp Soccer :

  • رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Ketchapp Soccer
بازی اندروید Ketchapp Soccer
بازی اندروید Ketchapp Soccer
بازی اندروید Ketchapp Soccer

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.2 حجم 24 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده