Into the Dead

بازی اندروید به سوی مرگ اندروید Into the Dead v2.2.4

Into the Dead نام یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص می باشد که دارای سبک مهیج و اعتیاد آور آخرالزمانی است و به دست استودیو توانا PIKPOK ساخته شده است. این بازی که از گرافیک بصری فوق العاده ای بهره می برد. داستان یک نجات یافته از حملات آخر الزمانی زامبی ها را بازگو می کند که نقش شما نجات و صرف حداکثر زمان در این دنیای آلوده به مخلوقات ترسناک …

۱۳۹۵-۰۴-۱۰ 2130 بار بدون دیدگاه عماد

Into the Dead نام یک بازی اکشن ماجراجویی اول شخص می باشد که دارای سبک مهیج و اعتیاد آور آخرالزمانی است و به دست استودیو توانا PIKPOK ساخته شده است. این بازی که از گرافیک بصری فوق العاده ای بهره می برد. داستان یک نجات یافته از حملات آخر الزمانی زامبی ها را بازگو می کند که نقش شما نجات و صرف حداکثر زمان در این دنیای آلوده به مخلوقات ترسناک می باشد.

بازی Into the Dead به شما کنترل یک شخصیت نجات یافته را به صورت اول شخص در یک دنیای آخر الزمانی پر موانع و خطر می دهد که شما باید با تمام حواس خود تلاش کنید تا وقت بیشتری در این دنیای پرخطر زنده بمانید. کنترل بازی به کمک حسگر های حرکتی گوشی های اندرویدی انجام می شود به گونه ای که اگر موبایل خود را به هر سمتی کج کنید شخصیت بازی به آن سمت حرکت می کند. همچنین امکان تاچ اسکرین برای انجام حملات و از بین بردن یا گذر کردن از موانع بازی بر روی صفحه تعبیه شده که امکانات بیشتری را در گیم پلی قرار می دهد در این بازی تنها زامبی هایی که به دنبال شما راه افتاده اند خطر مرگ شما نبوده و هر گاه ممکن است یک مانع و شئ کشنده در مقابل شما قرار گیرد که با تکنیک های یادگرفته از این بازی می توانید آن ها را رد کنید و با صرف زمان بیشتری در بازی امتیاز بالاتری بگیرید

بازی اندرویدی به سوی مرگ از تنظیمات شخصی سازی قوی بهره می برد و در کنار این تنظیمات دارای افکت ها و انیمیشن های بصری بسیار خوبی است.

بخش چند نفره  بازی نیز دارای امکان رقابت با دوستان بر سر کسب امتیاز بیشتر می باشد که بسیار مهیج است شما می توانید با رکورد و ثبت امتیاز بالاتر در عرصه های مختلف امتیاز کسب کنید و به رقابت با دیگران بپردازید Into the Dead با امتیاز ۴٫۳ از ۵ یکی از بازی های محبوب سبک اکشن و اخرالزمانی است که بیش از ۵۰ میلیون بار در گوگل پلی دانلود شده  که می توانید هم اکنون به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن این بازی اعتیاد آور را دانلود نمایید.

Into the Dead

Into the Dead


ویژگی های کلیدی به سوی مرگ :

  • امکان رقابت با دوستان بر سر کسب امتیاز در سرتاسر جهان
  • گیم پلی عالی و مهیج برای دوستداران سبک ترس و بقا
  • سازگاری زیبای صدا و موسیقی با موضوع بازی
  • امکان قفل گشایی و ارتقای قابلیت ها در بازی
  • پشتیبانی ویژه برای تبلت ها و صفحه نمایش های بزرگ
  • پشتیبانی و اضافه شدن آپدیت و اطلاعات و ماموریت های جدید به بازی

تغییرات نسخه جدید به سوی مرگ :

  • بهبود گرافیک بازی
  • رفع اشکالات و چند باگ بازی
  • اضافه شدن و پشتیبانی از چند زبان زنده دنیا
  • اضافه شدن شات گان و اسلحه های جدید

پیش نمایش

به سوی مرگ
به سوی مرگ

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.2.4 حجم 66 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده