Indigo Lake

بازی اندروید دریاچه نیلی Indigo Lake v1.5 + دیتا

Indigo Lake  می خواهیم یک بازی جهان باز در ژانر اکشن را برای شما در سایت قرار دهیم. بازی دریاچه نیلی یک بازی اکشن اول شخص است که حول اتفاقاتی می چرخد که در کنار این دریاچه مرموز اتفاق می افتند. دریاچه نیلی همیشه مرموز و مورد بحث بوده است ولی اخیرا موجی از خودکشی باعث شده که گروهی از متخصصان ماوراالطبیعه بیشتر به این منطقه توجه کنند. دوست خوب شما …

۱۳۹۵-۰۴-۱۲ 849 بار بدون دیدگاه امین

Indigo Lake  می خواهیم یک بازی جهان باز در ژانر اکشن را برای شما در سایت قرار دهیم. بازی دریاچه نیلی یک بازی اکشن اول شخص است که حول اتفاقاتی می چرخد که در کنار این دریاچه مرموز اتفاق می افتند. دریاچه نیلی همیشه مرموز و مورد بحث بوده است ولی اخیرا موجی از خودکشی باعث شده که گروهی از متخصصان ماوراالطبیعه بیشتر به این منطقه توجه کنند. دوست خوب شما دکتر Everett برای تحقیقات به دریاچه فرستاده شده بود تا بررسی های بیشتری بر روی اتفاقات اخیر انجام دهد ،اما متاسفانه در خلال این ماموریت ناپدید شد. حال شما باید علاوه بر پیدا کردن دکتر اورت ،سعی کنید اوضاع را سامان دهید و آرامش را به منطقه برگردانید.

در بازی دریاچه نیلی شما در نقش یک مامور به راحتی می توانید در بازی به گشت و گذار بپردازید زیرا یک بازی open world است. باید با تفنگی که در اختیار شما قرار گرفته است به جست و جوی اطراف بپردازید و سعی در دور کردن نیروهای روح و ارواح خبیثه ای کنید که موجب رعب و وحشت شده اند. برای مسیرهای طولانی تر یک ماشین ۴X4 در بازی قرار داده شده است که می توانید با آن مسیرها را از طریق نقشه پیدا کنید و خود را به آنجا برسانید. این ماشین بسیار هوشمندانه طراحی شده است و حرکت هر کدام از چرخ ها را که از سیستم تعلیق استفاده می کنند به خوبی می توانید حس کنید.

Indigo Lake

Indigo Lake

گرافیک فوق العاده و سه بعدی این بازی نیز به خوبی جزئیات را نشان می دهد. از درختان و چمن ها تا حرکت قطرات باران در باد وحشی ،همه و همه به رعب آور بودن بازی بیشتر کمک می کنند. انعکاس نور از سطوح مختلف و برخورد قطرات باران با سطوح بسیار زیبا کار شده اند. کلا تغییرات جوی و اثرات آن بر محیط در این بازی زیاد به چشم می آیند و شاید برای اولین بار است که در گوشی موبایلتان چنین تصاویری را می بینید به طوری که حتی صدای چالاپ چولوپ قطرات آب باران و پاشیدن آن به اطراف نیز به تصویر کشیده شده اند.


ویژگی های کلیدی Indigo Lake :

  • اکشن اول شخص
  • نورپردازی تمام پیکسل های بازی و روشن بودن آن ها
  • گرافیک سه بعدی فوق العاده با تغییرات آب و هوا
  • اشیا قابل تخریب
  • استفاده از قواعد فیزیک در حرکت ماشین
  • قابلیت ذخیره بازی

تغییرات نسخه جدید Indigo Lake :

  • افزودن ارواح بیشتر
  • افزوردن انیمیشن های جدید
  • افکت های جدید بر آب
  • پشتیبانی از اندروید 5.1.1

پیش نمایش

Indigo Lake
Indigo Lake

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.5 حجم 14 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده