بازی اندروید Huetopia v1.0 بازی فکری جدید ساده و بی نظیر

بازی اندروید Huetopia از دسته بازی اندروید فکری می باشد که توسط Zealtopia Interactive در گوگل پلی عرضه شد و وب سایت ما برای اولین بار در بین سایت های ایرانی اقدام انتشار آن کرده است. بازی اندروید Huetopia یک پازل فکری و خلاقانه است که با چند بلوک ساده و دو رنگ مختلف در زمینه جهت تمایز زمین بازی می تواند ساعت شما را سرگرم کند. یادگیری بازی برای …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۰۵ 1172 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید Huetopia از دسته بازی اندروید فکری می باشد که توسط Zealtopia Interactive در گوگل پلی عرضه شد و وب سایت ما برای اولین بار در بین سایت های ایرانی اقدام انتشار آن کرده است.

بازی اندروید Huetopia یک پازل فکری و خلاقانه است که با چند بلوک ساده و دو رنگ مختلف در زمینه جهت تمایز زمین بازی می تواند ساعت شما را سرگرم کند. یادگیری بازی برای حل معماها به حدی ساده است که با توضیحات جزئی که در چند مرحله اول داده می شود؛ روند حل پازل ها به راحتی یاد می گیرید. اما در ادامه این طور نیست. این هوش و استعداد شماست که باید برای حل پازل ها شما را یاری کند چرا که بدون هیچ تایم و یا محدودیت حرکتی، ذهن کنجکاو خود را در برابر پازلی چالش بر انگیز می بینید.

زمینه بازی از دو بخش تشکل شده که با دو رنگ مختلف نمایش داده می شود. شما می توانید بلوک ها را روی کاشی های مربعی که در زمینه بازی قرار گرفته اند، (با کشیدن انگشت رو بلوک ها) جابجا کنید. کشیدن جعبه ها تا جایی باید ادامه دهید تا دایره داخل آن خالی از علامت ضربدر شود. جعبه های عمودی، بصورت عمودی و جعبه های افقی بصورت افقی جابجا می شوند و برای چرخاندن کافی است انتهای بلوک ها را لمس کنید.

با کشیدن انگشت روی صفحه گوشی و یا ضربه زدن روی بلوک ها می توانید کنترل بازی را در دست بگیرید. پازل های زیادی و مختلفی برای حل کردن وجود دارد.

بازی اندروید Huetopia با قیمت ۰٫۷۶ دلار در فروشگاه پلی استور گوگل عرضه شده و شما می توانید نسخه خریداری شده آن را بصورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Huetopia :

  • کشیدن، چرخاندن جعبه ها و رها کردن آنها در جای مخصوص خود
  • یک کار دستی پازلی برای ذهن شما
  • عدم وجود محدودیت زمانی و یا حرکتی

پیش نمایش

بازی اندروید Huetopia
بازی اندروید Huetopia
بازی اندروید Huetopia
بازی اندروید Huetopia

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 5 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده