Hopeless 2 Cave Escape

بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2v1.1.38

Hopeless 2 Cave Escape یک بازی اکشن و متفاوت از استودیوی بازی ساز Upopa Games است. بازی نا امیدی در غار ۲، یک بازی اکشن است ،اما یک اکشن فانتزی! این بازی زیبا داستانش حول حباب هایی می گردد که در غاری تاریک گم شده اند و برای پیدا کردن راه خود مجبورند که حرکت کنند و همدیگر را پیدا کنند و از غار فرار کنند. اما چرا فرار ؟موجودات ترسناک و …

۱۳۹۵-۱۱-۱۲ 1938 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2v1.1.38 بسته هستند امین

Hopeless 2 Cave Escape یک بازی اکشن و متفاوت از استودیوی بازی ساز Upopa Games است. بازی نا امیدی در غار ۲، یک بازی اکشن است ،اما یک اکشن فانتزی! این بازی زیبا داستانش حول حباب هایی می گردد که در غاری تاریک گم شده اند و برای پیدا کردن راه خود مجبورند که حرکت کنند و همدیگر را پیدا کنند و از غار فرار کنند. اما چرا فرار ؟موجودات ترسناک و هیولاهای وحشتناکی در این غار جهنمی تاریک وجود دارند که به دنبال این حباب های کوچک و دوست داشتنی هستند.

حال وظیفه شما این است که این حباب ها را از دست این موجودات ترسناک فراری داده و با شلیک به آن ها نابودشان کنید و به سلامت از غار نجاتشان دهید. بازی در محیطی کاملا تاریک دنبال می شود و سرعت عمل و تصمیم آنی، کلید موفقیت شما در پیشبرد این بازی است. ابتدا یک حباب در یک وسیله چوبی چرخدار در مسیر حرکتش را شروع می کند و در طول مسیر حباب های دیگر به او اضافه می شوند.

Hopeless 2 Cave Escape

بازی نا امید یک بازی اکشن است و همانطور که از نامش پیداست این حباب ها در تاریکی غار هیچ امیدی برای ادامه زندگی ندارند و این شما هستید که باید آن ها را هدایت و راهنمایی کنید و به سلامت از غار نجاتشان دهید. مراحل مختلف و چالش برانگیزی در بازی Hopeless 2 Cave Escape قرار دارد که از رانندگی با گاری چوبی تا شلیک به هیولاها و موجودات وحشتناک و نجات سایر دوستان حبابیتان، همه و همه از وظایف شما هستند. در این بازی سرعت عمل و دقت بسیار مهم است و باید در لحظه تصمیم گیری کنید و هر چه جلوتر می روید شرایط سخت می شود و هجوم هیولاها از بالا و پایین بیشتر می شود.

این بازی اکشن زیبا با ترکیب تاریکی و رنگهای گرم ،محیطی فوق العاده زیبا و در عین حال ترسناک را خلق کرده است. پیشنهاد می کنیم اگر نسخه اول این بازی را بازی کرده اید، به هیچ وجه این نسخه را نیز از دست ندهید و اگر هم تجربه اولتان است، مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.


ویژگی های کلیدی نا امیدی در غار 2 :

  • مراحل مختلف و چالش بر انگیز درون غار
  • گیم پلی روان و ساده بدون آموزش خسته کننده
  • فکر سریع و عمل سریع

تغییرات نسخه جدید نا امیدی در غار 2 :

  • رفع باگ های نسخه ی قبل
  • بهبود رابط کاربری

پیش نمایش

نا امیدی در غار 2
نا امیدی در غار 2
نا امیدی در غار 2

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.38 حجم 37 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2v1.1.38 بسته هستند دیدگاه تایید شده