Hopeless 2 Cave Escape

بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2 v1.1.39

Hopeless 2 Cave Escape یک بازی اکشن و متفاوت از استودیوی بازی ساز Upopa Games است. بازی نا امیدی در غار ۲، یک بازی اکشن است ،اما یک اکشن فانتزی! این بازی زیبا داستانش حول حباب هایی می گردد که در غاری تاریک گم شده اند و برای پیدا کردن راه خود مجبورند که حرکت کنند و همدیگر را پیدا کنند و از غار فرار کنند. اما چرا فرار ؟موجودات ترسناک و …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۲۶ 2625 بار دیدگاه‌ها برای بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2 v1.1.39 بسته هستند امین

Hopeless 2 Cave Escape یک بازی اکشن و متفاوت از استودیوی بازی ساز Upopa Games است. بازی نا امیدی در غار ۲، یک بازی اکشن است ،اما یک اکشن فانتزی! این بازی زیبا داستانش حول حباب هایی می گردد که در غاری تاریک گم شده اند و برای پیدا کردن راه خود مجبورند که حرکت کنند و همدیگر را پیدا کنند و از غار فرار کنند. اما چرا فرار ؟موجودات ترسناک و هیولاهای وحشتناکی در این غار جهنمی تاریک وجود دارند که به دنبال این حباب های کوچک و دوست داشتنی هستند.

حال وظیفه شما این است که این حباب ها را از دست این موجودات ترسناک فراری داده و با شلیک به آن ها نابودشان کنید و به سلامت از غار نجاتشان دهید. بازی در محیطی کاملا تاریک دنبال می شود و سرعت عمل و تصمیم آنی، کلید موفقیت شما در پیشبرد این بازی است. ابتدا یک حباب در یک وسیله چوبی چرخدار در مسیر حرکتش را شروع می کند و در طول مسیر حباب های دیگر به او اضافه می شوند.

 

Hopeless 2 Cave Escape

 

بازی نا امید یک بازی اکشن است و همانطور که از نامش پیداست این حباب ها در تاریکی غار هیچ امیدی برای ادامه زندگی ندارند و این شما هستید که باید آن ها را هدایت و راهنمایی کنید و به سلامت از غار نجاتشان دهید. مراحل مختلف و چالش برانگیزی در بازی Hopeless 2 Cave Escape قرار دارد که از رانندگی با گاری چوبی تا شلیک به هیولاها و موجودات وحشتناک و نجات سایر دوستان حبابیتان، همه و همه از وظایف شما هستند. در این بازی سرعت عمل و دقت بسیار مهم است و باید در لحظه تصمیم گیری کنید و هر چه جلوتر می روید شرایط سخت می شود و هجوم هیولاها از بالا و پایین بیشتر می شود.

این بازی اکشن زیبا با ترکیب تاریکی و رنگهای گرم ،محیطی فوق العاده زیبا و در عین حال ترسناک را خلق کرده است. پیشنهاد می کنیم اگر نسخه اول این بازی را بازی کرده اید، به هیچ وجه این نسخه را نیز از دست ندهید و اگر هم تجربه اولتان است، مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hopeless 2 Cave Escape :

  • مراحل مختلف و چالش بر انگیز درون غار
  • گیم پلی روان و ساده بدون آموزش خسته کننده
  • فکر سریع و عمل سریع
  • سلاح‌های مختلف برای مبارزه
  • صدا گذاری بسیار دقیق و عالی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hopeless 2 Cave Escape :

  • رفع باگ های نسخه قبل

پیش نمایش

بازی اندروید Hopeless 2 Cave Escape
بازی اندروید Hopeless 2 Cave Escape
بازی اندروید Hopeless 2 Cave Escape

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.39 حجم 37 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه‌ها برای بازی اندروید نا امیدی در غار Hopeless 2 Cave Escape 2 v1.1.39 بسته هستند دیدگاه تایید شده