hill climb

بازی اندروید Hill Climb v1.37.2 هیل کلایمب

Hill Climb یک بازی اندرویدی جالب و اعتیاد آور در سبک مسابقه ای, ماشین سواری برای دستگاه های اندروید می باشد که باید با انجام حرکات نمایشی اتومبیل را در مسیر ناهموار و پر پیچ و خمی که در انتظارتان است سالم به مقصد برسانید. در بازی Hill Climb باید از تپه های سخت و دشوار عبور کنید و با مهارت بالا تعادل ماشین خود را حفظ کنید تا در هر …

۱۳۹۷-۰۵-۱۲ 1641 بار بدون دیدگاه جهانبخش

Hill Climb یک بازی اندرویدی جالب و اعتیاد آور در سبک مسابقه ای, ماشین سواری برای دستگاه های اندروید می باشد که باید با انجام حرکات نمایشی اتومبیل را در مسیر ناهموار و پر پیچ و خمی که در انتظارتان است سالم به مقصد برسانید. در بازی Hill Climb باید از تپه های سخت و دشوار عبور کنید و با مهارت بالا تعادل ماشین خود را حفظ کنید تا در هر بازی بتوانید رکورد جدیدی را ثبت کنید. مسیر بازی پر از چاله ها و موانع ناهموار است که رانندگی شما را به چالش می کشد.هیل کلایمب از سری بازی های اعتیاد آور اندروید می باشد و می تواند شما را ساعت ها پای دستگاه اندرویدی مشغول کنید.در بازی کوچکترین حرکت اضافی متناقض با علم فیزیک باعث واژگون شدن شما خواهد شد. این بازی یکی از بهترین بازی ها در سبک lمسابقه ای می باشد که با گیم پلی تفننی طراحی شده است و دارای کنترل مطلوبی نیز می باشد. جزئیات بازی به دقت کار شده اند و گرافیک بازی و طراحی ماشین ها و جاده ها نیز بسیار عالی است.

 

hill climb

 

بازی اندروید و هیجان انگیز Hill Climb

مراحل را یکی پس از دیگری طی کنید و در حین انجام این کار به جمع آوری سکه بپردازید تا به مقصد برسید. البته باید به خاطر داشته باشید این کار را باید با مقدار مشخصی بنزین انجام دهید. با جمع آوری سکه ها در این بازی می توانید ماشین خود را ارتقاء دهید و یا وسیله جدید خریداری کنید. بازی Hill Climb یک بازی بسیار سرگرم کننده و بامزه است. کنترل کامل و مکانیک این بازی اعتیاد آور باعث شده تا بیش از ۱۰,۰۰۰,۰۰۰ دانلود از گوگل پلی داشته باشد. همچنین هیل کلایمب دارای امتیاز ۴٫۱ در گوگل پلی می باشد. آخرین نسخه این بازی هم اکنون همراه با نسخه مود شده در وبسایت یزد اپلیکیشن قرار دارد و شما می‌توانید آن را دانلود و نهایت لذت را ببرید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب :

  • امکان ارتقا موتور، سیستم تعلیق، تایر و متحرک سازی 4 چرخ
  • وجود خودروهای مختلف با امکان ارتقاء
  • امکان به اشتراک گذاری نتایج با دوستان
  • گرافیک بسیار خوب و فیزیک روان بازی
  • دارای بیش از 20 نوع ماشین‌ مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب :

  • اضافه شدن مرحله‌های جدید
  • اضافه شدن ماشین‌ای جدید
  • رفع مشکلات جزئی

پیش نمایش

بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب
بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب
بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب
بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب
بازی اندروید Hill Climb هیل کلایمب

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.37.2 حجم 62 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده