بازی اندروید Highway Sprinter

بازی اندروید Highway Sprinter v1.1 بازی رکوردی مهیج قهرمان جاده ها

در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین بازی های ماشینی رکوردی را برای شما داریم. بازی اندروید Highway Sprinter توسط کمپانی بازی سازی Alienforce تهیه و تولید شده است. چند روز گذشته در پستی که یکی دیگر از بازی های این کمپانی بازی سازی به نام تانک رنجرز Tank Rangers را برای شما معرفی کردیم، قول انتشار مشهور ترین بازی این استودیوی بازی سازی را به شما دادیم. بازی اندروید Highway Sprinter مشهور ترین …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۰۷ 1327 بار بدون دیدگاه Mr

در این مطلب قصد معرفی یکی از بهترین بازی های ماشینی رکوردی را برای شما داریم. بازی اندروید Highway Sprinter توسط کمپانی بازی سازی Alienforce تهیه و تولید شده است. چند روز گذشته در پستی که یکی دیگر از بازی های این کمپانی بازی سازی به نام تانک رنجرز Tank Rangers را برای شما معرفی کردیم، قول انتشار مشهور ترین بازی این استودیوی بازی سازی را به شما دادیم. بازی اندروید Highway Sprinter مشهور ترین بازی این کمپانی و یکی از مشهورترین بازی های ماشینی رکوردی است که توانسته است با گیم پلی بسیار جذاب و گرافیک خیره کننده خود طرفداران زیادی را برای خود به دست آورد و به یک بازی مشهور در سبک خود تبدیل شود. برای دیدن تصاویر بیشتر از این بازی جذاب و دوست داشتنی در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

بازی اندروید Highway Sprinter

بازی اندروید Highway Sprinter

بازی اندروید Highway Sprinter یک بازی ماشینی رکوردی Unlimited است که در دسته بازی های ماشینی و مسابقه ای جای دارد. Highway Sprinter با گیم پلی بسیار جذاب و همچنین گرافیک بسیار خوب خود توانسته است به یکی از پرهیجان ترین و لذت بخش ترین بازی ها در سبک خود مبدل شود. پلیس، تصادف، انفجار، فرار، تعقیب و گریز و همه و همه را در جاده های پرهیجان این بازی تجربه کنید.

سرعت خود را تا حداکثر ممکن افزایش دهید و سعی کنید به اجسام خطرناک و ماشین های دیگر برخورد نکنید. در هر بار بازی مقداری پول به شما داده می شود که مقدار آن به رکورد شما بستگی دارد. از این پول ها می توانید برای تقویت اتومبیل ها و یا خرید اتومبیل های جدید استفاده کنید. همچنین باری شخصی سازی اتومبیل خود نیز می توانید از این پول ها استفاده کنید.

از ویژگی های مهم و جالب توجه این بازی گرافیک و جلوه های ویژه این بازی است. برای مثال هنگامی که شما با سرعت کم با اجسام یا ماشین های دیگر برخورد کنید، اتومبیل شما از نظر فیزیکی آسیب خواهد دید و تصاویر واقع گرایانه ای را به وجود خواهد آورد. همچنین در این بازی شما باید از تعقیب پلیس ها نیز در امان باشید. آن ها در تعقیب شما هستند و در صورتی که سرعت خود از حد خاصی کمتر کنید یا متوقف شوید آن ها به شما خواهند رسید و شما دستگیر خواهید شد.

جاده بدون پایان و با چالش های متنوع و انواع ترافیک های مختلف نیز از دیگر نقاط قوت این بازی جذاب می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Highway Sprinter :

  • گیم پلی جذاب و واقع گرایانه
  • گرافیک سه بعدی و با کیفیت
  • تنوع در انتخاب اتومبیل ها و امکان ارتقا و شخصی سازی آن ها
  • تعقیب و گریز پلیس ها
  • انواع چالش های ترافیکی و پلیسی

پیش نمایش

بازی اندروید Highway Sprinter
بازی اندروید Highway Sprinter
بازی اندروید Highway Sprinter

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده