بازی اندروید Help Me Jack

بازی اندروید Help Me Jack v1.3.0 به من کمک کن جک

بازی اندروید Help Me Jack: Atomic Adventure یک بازی ماجراجویی سه بعدی می باشد. که داستان جک را به عنوان قهرمان شهر برای نابود کردن شیاطین به نمایش می گذارد و شما باید در حل چالش های پیش روی جک به او کمک کرده و شهر خود را نجات دهید. بازی اندروید Help Me Jack یک بازی داستانی و ماجراجویی را روایت می کند که در آن پس از یکسری آرمایشات هسته …

۱۳۹۵-۰۶-۲۴ 619 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Help Me Jack: Atomic Adventure یک بازی ماجراجویی سه بعدی می باشد. که داستان جک را به عنوان قهرمان شهر برای نابود کردن شیاطین به نمایش می گذارد و شما باید در حل چالش های پیش روی جک به او کمک کرده و شهر خود را نجات دهید.

بازی اندروید Help Me Jack یک بازی داستانی و ماجراجویی را روایت می کند که در آن پس از یکسری آرمایشات هسته انفجار های مهیبی رخ داده و تنها تعدادی کمی از اهالی شهر از جمله جک قهرمان بازی نجات یافته اند این انفجار حیوانات شیطانی را به وجود آورده که به سوی ساکنین شهر حمله کرده و شما باید به قهرمان داستان کمک کنید تا شهر و اهالی آن را از شر این موجودات نجات دهید.

بازی اندروید Help Me Jack با یک داستان معمولی اما گیم پلی چالش برانگیز و سرگرم کننده از سوی استودیو توانا  NHN Entertainment Corp می باشد. گیم پلی بازی به طور خلاصه به اینصورت اجرا می شود که باید به جک کمک کرده تا از باران های رادیواکتیو دور شده و جلوی اشغال شهر از سوی دشمنان جلوگیری شود. بازی اندروید Help Me Jack از بیش از ۲۰۰ مرحله جذاب و مهیج بهره می برد که در هر مرحله چالش های متفاوتی را به نمایش می گذارد در طول مراحل بازی نجات یافتگان متعددی را می یابید که باید آن ها را از خطرات دور کرده و در طول بازی با کشف تکنولوژی های جدید قدرت دفاعی خود را در برابر دشمنان خود بالا ببرید.

در طول بازی دانشمندان و نجات یافتگان دیگری نیز وجود دارند که می توانند در مسیر نجات شهر به شما کمک کنند در واقع ماموریت شما جلوگیری از افزایش تعداد دشمنان و به دام افتادن ساکنین شهر می باشد. بازی اندروید Help Me Jack در کنار گیم پلی مهیج استراتژی و ماجراجویی خود از گرافیک سه بعدی و دوربین آزاد بهره می برد که تجربه بازی های کنسولی را در دستگاه اندرویدی شما به ارمغان می آورد کیفیت بافت های گرافیکی بازی قابل قبول و رنگ بندی آن ها پر انرژی و در جد مطلوب می باشد.

این بازی سرگرم کننده و ماجراجویی اندرویدی را می توان شبیه به بازی اندروید پری من کجاست دانست که در آن باید به بهترین شکل ممکن از آن برای نجات پری اقدام کنید.

بازی اندروید Help Me Jack

بازی اندروید Help Me Jack


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Help Me Jack :

  • بیش از 200 مرحله مهیج و متفاوت بازی
  • گرافیک سه بعدی و با کیفیت بازی
  • گیم پلی داستانی و دیالوگ محور
  • امکان ارتقا قابلیت ها و توانایی های شخصیت ها
  • انواع تکنولوژی و قابلیت های مخفی در طول مراحل بازی
  • قابلیت های استراتژیک و امکان بنا و ارتقا یک پایگاه
  • شخصی سازی شخصیت های همراه در کلاس های متفاوت
  • محیط ها و نقشه های متفاوت با ویژگی های مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Help Me Jack :

  • بهینه سازی گرافیکی و کارکرد بازی
  • اشکال زدایی و رفع باگ بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Help Me Jack
بازی اندروید Help Me Jack
بازی اندروید Help Me Jack

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.3.0 حجم 38 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده