بازی اندروید GX Racing

بازی اندروید GX Racing v1.0.69 موتور مسابقه ای جی ایکس ریسینگ

بازی اندروید GX Racing یک بازی هیجان انگیز و فوق العاده زیبا از استودیوی بازی سازی FunGenerationLab پس در مدت کمی پس از انتشار توانسته نظر هزاران بازیکن را در سراسر دنیا به خود جلب کند. وجود موانع های پی در پی و جاده های سخت استعداد و چابکی شما را به چالش می کشد. بازی اندروید GX Racing را میتوان یکی از بهترین بازی ها مسابقه ای دانست که …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۲-۰۸ 1254 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید GX Racing یک بازی هیجان انگیز و فوق العاده زیبا از استودیوی بازی سازی FunGenerationLab پس در مدت کمی پس از انتشار توانسته نظر هزاران بازیکن را در سراسر دنیا به خود جلب کند. وجود موانع های پی در پی و جاده های سخت استعداد و چابکی شما را به چالش می کشد.

بازی اندروید GX Racing را میتوان یکی از بهترین بازی ها مسابقه ای دانست که می تواند با گیم پلی دوست داشتنی و مسابقات متنوع شما را ساعت ها سرگرم کند. در این بازی موتور سواری شما ۲۰ موتورسیکلت برای سوار شدن دارید و بیش از ۱۰۰ مسیر مسابقه! آدمک یا همان کاراکتر این بازی به شکلی جالب و بامزه طراحی شده است و شما می توانید آن را شخصی سازی کنید.

  • وجود چند موتور مختلف برای مسابقه دادن
  • شخصی سازی بالا
  • جاده های بی نظیر و متنوع

اینها تنها جزئی از بازی اندروید بازی اندروید GX Racing می باشند؛ پس خود را برای ورود به یک رقابت بزرگ حاضر کنید. با برنده شدن در رقابت ها و کسب پول می توانید از آنها برای باز کردن موتورها استفاده کنید تا در برابر رقیب های سر سخت حرف هایی برای گفتن داشته باشید. کاراکتر و موتور سیکلت مورد علاقه خود را انتخاب کنید و به رقابت با کاربران در سراسر دنیا بپردازید؛ در لیگ های حرفه ای شرکت کنید. در مسیر مسابقه می توانید حرکات نمایشی زیبایی اجرا کنید. مسابقه از نیویورک تا توکیو ادامه دارد. با پیروزی در مسابقات و رقابت ها خودتان را برای تبدیل شدن به بهترین مسابقه دهنده دنیا آماده کنید. این بازی با گرافیک سه بعدی زیبا و صداگذاری بی نظیر، نظر هر کاربری را به سوی خود جلب می کند.

اگر از طرفدارن این سبک از بازی های می باشید توصیه می کنیم بازی اندروید SBK16 Official Mobile Game که با کیفیت HD و خارق العاده ای منتشر شده را نیز امتحان کنید.

بازی اندروید GX Racing


ویژگی های کلیدی بازی اندروید GX Racing :

  • دارای گرافیک سه بعدی در کنار صداگذاری بی نظیر
  • رقابت با کاربران در سراسر دنیا
  • بیش از 100 مرحله مختلف
  • امکان باز کردن و ارتقاء 20 نوع موتور مختلف
  • انجام حرکات نمایشی و بدلکاری

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید GX Racing :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید GX Racing
بازی اندروید GX Racing
بازی اندروید GX Racing

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.69 حجم 80 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده