Good Dinosaur

بازی اندروید دایناسور خوب Good Dinosaur Dino Crossing v1.1.0

Good Dinosaur امروز می خواهیم شما را به سرزمین دایناسورها ببریم. وقتی اسم دایناسورها و سرزمین آن ها به میان می آید ،همه ما موجودات بزرگ و غول پیکری را تصور میکنیم که درنده و وحشی هستند و ترس و وحشت را به ما القا می کنند. اما این یک سفر کاملا متفاوت است و بر عکس بسیار مهیج و خنده دار است و نیازی نیست ترس به دلتان راه بدهید. بازی زیبای دایناسور خوب …

۱۳۹۵-۰۴-۱۰ 2350 بار بدون دیدگاه امین

Good Dinosaur امروز می خواهیم شما را به سرزمین دایناسورها ببریم. وقتی اسم دایناسورها و سرزمین آن ها به میان می آید ،همه ما موجودات بزرگ و غول پیکری را تصور میکنیم که درنده و وحشی هستند و ترس و وحشت را به ما القا می کنند. اما این یک سفر کاملا متفاوت است و بر عکس بسیار مهیج و خنده دار است و نیازی نیست ترس به دلتان راه بدهید. بازی زیبای دایناسور خوب یک بازی در سبک ماجراجویی است که توسط شرکت بازی سازی  Disney•Pixar film ساخته و منتشر شده است.

بازی Good Dinosaur از روی انیمیشن جذاب دایناسور خوب که از محصولات پیکسار است ساخته شده که توسط والت دیزنی پیکچرز توزیع شده است. در بازی زیبای دایناسور خوب که یک بازی ماجراجویی است و به تازگی توسط پیکسار منتشر شده است باید با Arlo و spot همراه شوید و به قلب سرزمین دایناسور ها پا بگذارید. این بازی داستان هیجان‌انگیز و طنز‌آمیز درباره‌ی یک دایناسور دوست‌داشتنی به نام آرلو (به انگلیسی: Arlo) است که قلبی بزرگ و مهربان دارد. پس از یک واقعه تکان‌دهنده، خانواده‌ی آرلو از هم می‌پاشد و او سفر فوق‌العاده‌ای را آغاز می‌کند که در طول آن یک پسر با او همراه می‌شود که اسپوت نام دارد و در طول سفر با آرلوی مهربان همراه شده است و به نوعی با هم بزرگ شده اند و زندگیشان به شدت به هم وابسطه است و تمام اوقات را با هم می گذارند.

اما سرزمین دایناسورها چندان امن هم نیست و دایناسورهای گرسنه و شکارچی از طرفی و حوادث طبیعی چون امواج خروشان دریا و سنگ ها و سایر خطرات هم از طرفی دیگر مشکلاتی بر سر راه این دو دوست صمیمی ایجاد می کنند. بازی دایناسور خوب با محیطی فوق العاده و زیبا ماجراجویی جدیدی را در فضایی انیمیشن گونه برای شما فراهم می کند. در بازی آیتم های زیادی وجود دارند که شما باید آن ها را باز کنید. سه حالت مختلف مود در بازی وجود دارد که می توانید به دلخواه انتخاب کنید. هم چنین می توانید رکورد ها و عکس هایی که از ماجراجویی های خود در طول بازی گرفته اید را نیز با دوستانتان به اشتراک بگذارید. پس با آرلو و اسپوت همراه شوید در طول سفر مخاطره انگیزشان به آن ها کمک کنید.

Good Dinosaur3


ویژگی های کلیدی Good Dinosaur Dino Crossing :

  • سفر به سرزمین دایناسورها و عبور از میان خطرات
  • الهام گرفته از انیمیشن دایناسور خوب با محیطی انیمیشنی
  • 3 حالت مختلف مود برای بازی
  • آنلاک کردن آیتم های جدید و متنوع
  • امکان اشتراک گذاری عکس و رکورد با سایر دوستان

تغییرات نسخه جدید Good Dinosaur Dino Crossing :

  • حذف باگ ها و بهبود رابط کاربری

پیش نمایش

Good Dinosaur Dino Crossing
Good Dinosaur Dino Crossing

دانلود باکس Download Box

نسخه V1.1.0 حجم 59 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده