بازی اندروید Golden Depth

بازی اندروید Golden Depth v1.4.7 عمق طلایی

بازی اندروید Golden Depth یک بازی تفننی اندروید است که در آن کنترل دو کارگر معدن را به عهده می گیرید تا از طریق کندن و ماجراجویی از اعماق زمین در جستجوی پول و ثروت باشید. بازی عمق طلایی داستان یک ماجراجوی شجاع به نام Sven Duk می باشد، که اغلب در سفرهای خطرناک  است. جاییکه حطرناک ترین غار های لائوس و دره مرگ وجود دارد. در تمام این ماجرا …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۲۱ 985 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Golden Depth یک بازی تفننی اندروید است که در آن کنترل دو کارگر معدن را به عهده می گیرید تا از طریق کندن و ماجراجویی از اعماق زمین در جستجوی پول و ثروت باشید.

بازی عمق طلایی داستان یک ماجراجوی شجاع به نام Sven Duk می باشد، که اغلب در سفرهای خطرناک  است. جاییکه حطرناک ترین غار های لائوس و دره مرگ وجود دارد. در تمام این ماجرا او یک قطعه از نقشه باستانی کهن از شهر Zorga پیدا می کند. این شهر مملو از گنجینه، آثار باستانی، هیولاهای پنهان در تونل های زیرزمینی و محافظ در ورودی شهر است. در این سفر ها با Sven Duk و برادر زاده اش Arny همراه شوید. طلا ها و کریستال ها را جمع آوری کنید و به هیچ عنوان الماس ها را از دست ندهید. در بازی اندروید Golden Depth گنجینه ها و خطرات زیادی وجود دارد.

  • در اعماق زمین چه چیزی جز طلا انتظار شما را می کشد؟
  • چقدر می توانید به عمق پایین تر زمین بروید؟
  • چه کسی می تواند در این بازی رکورد ثبت کند؟
بازی اندروید Golden Depth

بازی اندروید Golden Depth

گیم پلی بازی عمق طلایی به صورت کلیکی و مشابه بازی جذاب تپ تپ دش می باشد ولی داستان این بازی و مراحل آن متفاوت است. به این معنی که شما فقط باید به سرعت بر روی صفحه ضربه بزنید و منتظر نتیجه آن باشید. هر بار که بر روی صفحه ضربه میزنید، کاراکتر بازی کمی بیشتر فرو می رود و در این فرایند مقداری طلا کسب می کند.

در بازی اندروید Golden Depth شما برای کسب طلای بیشتر نیازمند تجهیزات بیشتری مانند کلنگ، فانوس و… که باید آن ها را آنلاک و خریداری کنید. شما همچنین باید در مورد حمله خفاش ها نگران باشید، جرا که آن ها می توانند طلا های با ارزش شما را بدزدند. کافیست به آن ها ضربه بزنید، آن ها را بترسانید و فراری بدهید.

بازی عمق طلایی که به تازگی توسط استودیوی HypnoGame طراحی شده است، با امتیاز ۴٫۱ در گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. اگر به بازی های کلیکی و تفننی علاقه مند هستید، پیشنهاد ما به شما بازی اندروید Golden Depth است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Golden Depth :

  • یک بازی تفننی با گیم پلی کلیکی
  • گرافیک منحصر به فرد نسبت به حجم کم بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Golden Depth :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Golden Depth
بازی اندروید Golden Depth
بازی اندروید Golden Depth
بازی اندروید Golden Depth

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.7 حجم 45 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده