Football King Rush

بازی اندروید Football King Rush v1.6.03 پادشاه مهاجم فوتبال

بازی اندروید Football King Rush نام یک بازی مهیج ورزشی – فوتبالی می باشد که همانند اسم پر مدعای خود یک تجربه عجیب اما جذاب را از فوتبال آن هم به سبک فوتبال خارق العاده به نمایش می گذارد. بازی ار قوانین یک بازی واقع گرایانه فوتبالی فراتر رفته و یک دنیای حماسی و هیجانی از یک نبرد فوتبالی را به نمایش می کشاند بازی اندروید Football King Rush یک بازی در …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۰۶ 978 بار ۳ دیدگاه عماد

بازی اندروید Football King Rush نام یک بازی مهیج ورزشی – فوتبالی می باشد که همانند اسم پر مدعای خود یک تجربه عجیب اما جذاب را از فوتبال آن هم به سبک فوتبال خارق العاده به نمایش می گذارد. بازی ار قوانین یک بازی واقع گرایانه فوتبالی فراتر رفته و یک دنیای حماسی و هیجانی از یک نبرد فوتبالی را به نمایش می کشاند

بازی اندروید Football King Rush یک بازی در سبک دونده فوتبالی می باشد تمام تلاش شما در طول این بازی مبنی بر این است که بتوانید در مدت محدود تعیین شده حداکثر مسافت زمین بازی را طی کرده و با قدرت های خارق العاده خود  ضربات سنگینی به دروازه تیم حریف یزنید اما بازیکنان حریف نیز بیکار ننشسته و در مسیر بازی چالش های متفاوتی را برای شما خلق می کنند.

بازی اندروید Football King Rush به تمام معنا از حالت واقع گرایی فوتبال خارج شده و خارج از قوانین فوتبال صحنه هایی خارق العاده با قابلیت های فرا طبیعی به نمایش می گذارد. تکل های برق آسا برش های سوباسایی و شوت های آذرخشی و همه و… این بازی را در قالب یک سبک هیجانی ارائه می دهد.  در طول مسیر بازی شما باید با کسب حداکثر قدرت ممکن به خط پایان برای شوت به سمت دروازه برسید در غیر اینصورت توانایی گل زدن را ندارید و باید از ابتدا شروع کنید.

Football King Rush

بازی از لیسانس استفاده از بازیکن های حرفه ای دنیای فوتبال بهره نمی برد اما در عوض بازیکن هایی با شباهت نزدیک به این شخصیت ها عرضه می کند و در طول هر بازی و برای هر راند می توانید یکی از بازیکن های شبیه سازی شده را انتخاب نمایید برای مثال شخصیت Messa در واقع همان Messi می باشد و بازیکنان شباهت های نسبی را به فوتبالیست های واقعی دارند؛ اما چیزی که در بازی مهم تر می باشد افکت های انیمیشنی جذاب، گرافیک قابل قبول، و صداگازی کاملا سازگار با بازی می باشد که به هیجان بازی افزوده و کاملا هماهنگ عمل می کند.

بازی اندروید Football King Rush با بیش از پانصد هزار نصب فعال در گوگل پلی استور یکی از محبوب ترین بازی های ورزشی – فوتبالی می باشد که می تواند شما را تا ساعت ها سرگم نگه دارد و با قابلیت های خارق العاده خود تجربه متفاوتی را به دور از واقع گرایی و در سبک یک بازی رکوردی برای شما به ارمغان آورد . هم اکنون می توانید بازی اندروید Football King Rush را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Football King Rush :

 • انیمیشن های خارق العاده مناسب با گیم پلی
 • شخصیت هایی شبیه سازی شده ستارگان فوتبال
 • تفاوت قابلیت های بازیکنان مختلف
 • امکان رکورد زنی و رقابت با دیگران
 • 5 لیگ فوتبالی مختلف
 • صداگذاری مهیج و سازگار با بازی

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Football King Rush :

 • بهینه سازی گرافیکی بازی
 • رفع باگ و اشکال زدایی
 • اضافه شدن لیگ جهانی به بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Football King Rush
بازی اندروید Football King Rush

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.6.04 حجم 48 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۳ دیدگاه تایید شده

 • امیرحسین 0 - پاسخ

  تبلت

 • امیرحسین 0 - پاسخ

  Asus

 • امیرحسین 0 - پاسخ

  من این بازی را خیلی دوست دارم