بازی اندروید Flick Soccer 17

بازی اندروید Flick Soccer 17 v1.0 بازی فوتبال ضربات آزاد فلیک ساکر

بازی اندروید Flick Soccer 17 یک بازی سرگرم کننده در سبک ضربه آزاد های فوتبالی است که با گرافیک جذاب و رده بالای خود طرفداران زیادی را برای خود به دست آورده است. بازی اندروید Flick Soccer 17 ساخت و انتشار استودیوی بازی Full Fat است که توانسته است نمره نسبتا خوب ۴ از ۵ را برای خود به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی سرگرم کننده …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۱۳ 1142 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Flick Soccer 17 یک بازی سرگرم کننده در سبک ضربه آزاد های فوتبالی است که با گرافیک جذاب و رده بالای خود طرفداران زیادی را برای خود به دست آورده است. بازی اندروید Flick Soccer 17 ساخت و انتشار استودیوی بازی Full Fat است که توانسته است نمره نسبتا خوب ۴ از ۵ را برای خود به دست آورد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این بازی سرگرم کننده و دیدن تصاویر بیشتر از این بازی و همچنین دانلود آن از طریق لینک مستقیم با یزد اپلیکیشن همراه باشید. 

بازی اندروید Flick Soccer 17

بازی اندروید Flick Soccer 17

بازی اندروید Flick Soccer 17 با گرافیک خوب و گیم پلی سرگرم کننده و واقع گرایانه خود یکی از بهترین بازی ها در سبک خود و حتی در دسته بازی های ورزشی می باشد.

در این بازی ۵مدل متفاوت بازی وجود دارد که در این مدل های مختلف بازی می توانید مهارت های خود را در این بازی بسنجید و اوقات سرگرم کننده ای را برای خود فراهم کنید. طراحی جدید گرافیکی این بازی و جلوه های ویژه اضافه شده به این بازی از ویژگی های اصلی این بازی است. در طراحی جدید این بازی بازیکنان جدید، زمین های جدید و همچنین اوقات مختلف و شرایط آب و هوایی مانند برف و باران به این بازی اضافه شده است که این بازی را به یکی از باکیفیت ترین بازی ها در سبک فوتبالی و ضربه آزاد تبدیل کرده است. توپ های جدید و کلاسیک و حرفه ای اضافه شده به این بازی نیز به زیبایی این بازی افزوده است.

در این بازی باید از سد دیوارهای دفاعی و دروازبان ها بگذرید و توپ را وارد دروازه کنید. گرافیک واقعی این بازی، نوع حرکت توپ ها درون بازی و جلوه های ویژه دیگر این بازی صحنه های واقع گرایانه و لذتبخشی را در این بازی به وجود آورده است. برای دانلود این بازی جذاب از طریق لینک مستقیم به جعبه دانلود در ادامه مطلب مراجعه کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Flick Soccer 17 :

  • گیم پلی واقع گرایانه
  • وجود انواع توپ ها،زمین ها،بازیکنان و شرایط آب و هوایی مختلف
  • جلوه های ویژه جذاب

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Flick Soccer 17 :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Flick Soccer 17
بازی اندروید Flick Soccer 17
بازی اندروید Flick Soccer 17
بازی اندروید Flick Soccer 17
بازی اندروید Flick Soccer 17

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0 حجم 56 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده