بازی اندروید FIE Swordplay

بازی اندروید FIE Swordplay v2.34.2137 مسابقات ورزشی شمشیرزنی

در این مطلب قصد داریم یک بازی منحصر به فرد را برای شما معرفی کنیم. بازی اندروید FIE Swordplay یک بازی ورزشی در سبک مسابقات شمشیر زنی می باشد که تمام قوانین حقیقی مسابقات شمشیر زنی و جزئیات دیگر این ورزش قبیل لباس های مخصوص شمشیر های مخصوص این ورزش و تمام جزئیات دیگر این ورزش در آن وجود دارد و یک شبیه ساز مسابقات شمشیرزنی به تمام معنا می باشد. …

آنلاین ۱۳۹۷-۱۱-۲۸ 2875 بار بدون دیدگاه Mr

در این مطلب قصد داریم یک بازی منحصر به فرد را برای شما معرفی کنیم. بازی اندروید FIE Swordplay یک بازی ورزشی در سبک مسابقات شمشیر زنی می باشد که تمام قوانین حقیقی مسابقات شمشیر زنی و جزئیات دیگر این ورزش قبیل لباس های مخصوص شمشیر های مخصوص این ورزش و تمام جزئیات دیگر این ورزش در آن وجود دارد و یک شبیه ساز مسابقات شمشیرزنی به تمام معنا می باشد. برای دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم و دیدن جزئیات و تصاویر بیشتر در مورد این بازی جذاب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

تمام شمشیر ها و لباس های مخصوص و تمام جزئیات دیگر به طور رسمی از طرف فدراسیون شمشیر بازی تایید شده اند و کاملا استاندارد طراحی شده اند. در این بازی می توانید تمام فنون شمشیر بازی، از قبیل ضربه های نقطه ای ساده تا حمله های ناگهانی و فریب ها و حمله های گمراه سازی را به شکلی کاملا جذاب بیاموزید. در FIE Swordplay می توانید با حریف های تصادفی به مبارزه و دوئل بپردازید و یا به رقابت با دوستان خود در شبکه های اجتماعی بپردازید.

کشور خود را انتخاب کنید، شمشیر خود را بردارید، وارد مسابقات و تورنومنت ها در سراسر جهان شوید و از یک تازه وارد پلند پرواز به یک استاد ماهر در شمشیرزنی تبدیل شوید.

 

بازی اندروید FIE Swordplay

 

بازی اندروید و ورزشی FIE Swordplay

بازی اندروید FIE Swordplay یک بازی در سبک ورزشی در مورد رشته شمشیر زنی می باشد که به دلیل واقعی بودن و رعایت جزئیات این ورزش تا به حال توانسته است توجه علاقه مندان به این ورزش جذاب را به خود جلب کند. این بازی تاکنون توانسته است در حدود

  • ۵ میلیون بار در گوگل پلی
  • کسب نمره بسیار خوب ۴٫۶ از ۵

را در کارنامه خود ثبت کند.

بازی اندروید FIE Swordplay اولین بازی در سبک خود می باشد که تمام قوانین و حتی جزئیات دقیق این مسابقات در آن در نظر گرفته شده و رعایت می شوند. این بازی با گرفیک سه بعدی واقع گرایانه و فوق العاده خود و همچنین جلوه های ویژه خوب و تصویر کردن حرکت ها و حملات به طور طبیعی، به یک بازی شگفت انگیز در سبک بازی های مبارزه ای و ورزشی تبدیل شده است.

از دیگر ویژگی های خوب و جالب توجه این بازی امکان شخصی سازی شمشیر ها و لباس ها و ماسک ها می باشد که تنوع خوبی به این بازی داده است. همچنین بازی ماموریتی نیز در این بازی وجود دارد که باید با شکست حریفان راه خود را از یک تازه کار برای تبدیل شدن به یک قهرمان المپیک هموار کنید.

از گیم پلی ساده و کنترل آسان در این بازی بهره برده و مهارت های خود را آزمایش کنید. نکته مهم در مورد بازی اندروید FIE Swordplay تایید شدن آن از طرف فدراسیون بین المللی شمشیر زنی می باشد.


ویژگی های کلیدی FIE Swordplay :

  • گرافیک سه بعدی و واقع گرایانه
  • مورد تایید بودن از طرف فدراسیون بین المللی شمشیربازی
  • امکان دوئل با دوستان از طریق شبکه های اجتماعی
  • امکان شخصی سازی لباس ها، شمشیر ها و ماسک
  • صداگذاری بسیار هیجان انگیز با افکت‌های جالب

تغییرات نسخه جدید FIE Swordplay :

  • اضافه شدن چالش‌های جدید
  • بهبود گرافیک بازی

پیش نمایش

FIE Swordplay
FIE Swordplay
FIE Swordplay
FIE Swordplay

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.34.2137 حجم 90 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده