بازی اندروید EZ PZ RPG

بازی اندروید EZ PZ RPG v2.164.4 ای زد پی زد نقش آفرینی

بازی اندروید EZ PZ RPG یک بازی نقش آفرینی و فانتزی از استودیو Reality Squared Games می باشد که نبرد های حماسی را در یک بازی حرکتی به سبک RPG به نمایش می گذارد ای زد پی زد شما باید تعیین حرکت افراد گروهاتان دشمن اصلی هر مرحله را از بین ببرید. بازی اندروید EZ PZ RPG یک بازی سرگرم کننده در سبک MMORPG می باشد. در این بازی شما در بازی …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۵-۰۸ 1349 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید EZ PZ RPG یک بازی نقش آفرینی و فانتزی از استودیو Reality Squared Games می باشد که نبرد های حماسی را در یک بازی حرکتی به سبک RPG به نمایش می گذارد ای زد پی زد شما باید تعیین حرکت افراد گروهاتان دشمن اصلی هر مرحله را از بین ببرید.

بازی اندروید EZ PZ RPG یک بازی سرگرم کننده در سبک MMORPG می باشد. در این بازی شما در بازی تنها نیاز است یک کلاس را برای نبرد انتخاب نمایید و حرکات استراتژیک را مدیریت کنید این بازی یک بازی خودکار می باشد که اکشن و عکس العمل کاراکترها توسط بازی انجام می شود و شما با مدیریت قابلیت های خود باید چالش های هر مرحله را طی کنید که در راس همه آن ها Boss بزرگ هر مرحه قرار می گیرد. بازی اندروید EZ PZ RPG از تمامی قابلیت های بازی های هم رده خود بهره می برد شما در این بازی توانایی انتخاب و شخصی سازی کاراکترها، انتخاب کلاس، ارتقا توانایی و کشف قابلیت ها، پارتی ممبر و … وجود دارد که بازی اندروید EZ PZ RPG را به یک بازی اصیل در سبک خود تبدیل می کند.

بازی اندروید EZ PZ RPG

 

بازی اندروید و نقش آفرینی EZ PZ RPG

گیم پلی اتوماتیک بازی قابلیت کنترل بازی را در هر شرایطی به شما می دهد تا کارهای کم اهمیت را به بازی سپرده و تمرکز خود را بر افزایش قوا و مدیریت نیروها قرار دهید. تنوع از نقاط قوت این بازی می باشد شما توانایی بازی در انواع شخصیت های آرچر، رنجر و… هستید در بخش قابلیت ها و تواناییی ها نیز تا آخرین مرحله بازی اسکیل ها و قدرت های مختلفی در دسترس هستند که کشف آن ها ساعت ها طول می کشد.

دریافت حداکثر امتیاز نکته اصلی بازی می باشد شما باید با مدیریت نیروهای خود بتوانید بیشترین ضربات را بر دشمن وارد کنید چرا که نیاز به نیرو و توانایی بیشتر رفته رفته با طی کردن مراحل بیشتر می شود. بازی اندروید EZ PZ RPG  امکان کار تیمی و پیشبرد بازی را به همراه دوستانتان به شما می دهد و می توانید از توانایی های دیگران در مراحل خود استفاده کنید.

علاوه بر روند اصلی بازی کلاس های دیگر مانند مد بی نهایت نیز می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. بازی اندروید EZ PZ RPG  با گیم پلی منحصر به فرد خود اسرار بسیاری را در یک گیم پلی عنی و RPG اصیل جای داده که برای طرفداران این سبک می تواند سرگرم کتنده باشد. هم اکنون می توانید این بازی RPG و نقش آفرینی اندرویدی را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی :

 • امکان نبرد خودکار کاراکتر های بازی
 • مد نبرد بدون انتهای بازی با گیم پلی بی نهایت
 • امکان نبرد آنلاین PVP و یک به یک در حالت آرینا
 • ساخت گروه های آنلاین برای پیشبرد بازی به صورت گروهی
 • امکان نبرد در انواع کلاس کاراکتر های آرچر، رنجر، میگ، مرد و زن
 • امکان ساخت و شخصی سازی قهرمان بازی
 • مرحل مختلف و متعدد با چالش های سرگرم کننده
 • انواع اسکیل و قابلیت ها به همراه جوایز و توانایی ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی :

 • بهبود ویژگی و حالت PvP
 • بهینه سازی و رفع باگ بازی
 • افزوده شدن آیتم‌های جدید برای قهرمانان بازی

پیش نمایش

بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی
بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی
بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی
بازی اندروید EZ PZ RPG ای زد پی زد نقش آفرینی

دانلود باکس Download Box

نسخه v2.164.4 حجم 47 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده