بازی اندروید eight ball pool

بازی اندروید بیلیارد آنلاین حرفه ای eight ball pool v3.13.3

بازی اندروید eight ball pool بهترین و پرطرفدارترین  که ساخت استودیوی بازی سازی Miniclip می باشد. در این مطلب قصد داریم یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک و کم حجم و در عین حال سرگرم کننده را برای شما ارائه کنیم. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.در بازی اندروید eight ball pool می توانید با دوستان خود و با قهرمانان سراسر جهان به رقابت بپردازید. در موبایل خود بیلیارد بازی کنید …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۱-۰۹ 1350 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید eight ball pool بهترین و پرطرفدارترین  که ساخت استودیوی بازی سازی Miniclip می باشد. در این مطلب قصد داریم یکی از پرطرفدارترین بازی های سبک و کم حجم و در عین حال سرگرم کننده را برای شما ارائه کنیم. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.در بازی اندروید eight ball pool می توانید با دوستان خود و با قهرمانان سراسر جهان به رقابت بپردازید. در موبایل خود بیلیارد بازی کنید و به بهترین بازیکن تبدیل شوید. در این بازی می توانید به صورت یک به یک (دوئل) و تورنومنت های ۸ نفره به رقابت بپردازید. در مسابقات جهانی یک به یک (دوئل) شرکت کنید تا مهارت خود را بسنجید و برای به دست آوردن افتخارات و جایزه های منحصر به فرد در تورنومنت ها شرکت کنید و به رقابت بپردازید. برای به دست آوردن سکه و خریدن و شخصی سازی میز و چوب بیلیارد خود به رقابت پرداخته و پیروز شوید تا سکه های بیشتری را به دست بیاورید. می توانید با استفاده از این سکه ها وارد مسابقات بزرگتر و سطح بالاتر شوید و یا از فروشگاه به خرید آیتم های جدید اقدام کنید.

بازی اندروید eight ball pool

بازی اندروید eight ball pool

در بازی اندروید eight ball pool  می توانید به راحتی با دوستان خود به رقابت بپردازید. وارد حساب کاربری Miniclip یا فیسبوک خود شوید و به راحتی در هر زمان و هر مکان با دوستان خود به رقابت بپردازید و مهارت های خود را بیازمایید.

همچنین در بازی بیلیارد می توانید از طریق مسابقه دادن با بازیکنان از سراسر دنیا به بالا بردن سطح(لول) خود بپردازید. سطح هر بازیکن نشان دهنده قعالیت و تعداد مسابقاتی است که هر بازیکن انجام داده است. به این معنی که هر چه در مسابقات بیشتری شرکت کنید سطح شما بالاتر می رود. با انجام مسابقات بیشتر سطح خود را بالا ببرید و از این طریق با بهترین بازیکنان بیلیارد در مکان های مختلف به رقابت بپردازید.

نکته: برای انجام این بازی به اتصال اینترنت نیاز دارید.

بازی بیلیارد آنلاین با گیم پلی ساده و گرافیک بالای خود به یکی از بهترین و پرطرفدارترین بازی های بیلیارد تبدیل شده است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید بیلیارد 8 Ball Pool :

 • گیم پلی ساده و گرافیک بالا
 • امکان خرید آیتم های متنوع
 • امکان شرکت در تورنومنت های 8 نفره
 • امکان رقابت با دوستان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید بیلیارد 8 Ball Pool :

 • دستورالعمل بی پایان
 • چت جدید! حالا می توانید هر چیزی را به دوستان خود بگویید!
 • شما می توانید یک شهر جدید را در بازی های دوستانه با دوستان خود انتخاب کنید!
 • بهبود قوانین بازی
 • 9 استخر توپ و حالت بازی جدید با قوانین جدید
 • سفارشی کردن شخصیت خود با آواتار های جذاب و جدید
 • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید بیلیارد 8 Ball Pool
بازی اندروید بیلیارد 8 Ball Pool
بازی اندروید بیلیارد 8 Ball Pool

دانلود باکس Download Box

نسخه v3.13.3 حجم 50 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده