بازی اندروید Deiland

بازی اندروید Deiland v1.3.8 سیاره دیلند + نسخه مود

بازی اندروید Deiland یکی از متفاوت ترین بازی هایی است که می توانید در حال حاضر آن را بر روی سیستم عامل های همراه تجربه کنید. شما در این بازی در نقش یک شاهزاده جوانی به نام آرکو را بر عهده دارید که به سیاره ای فرستاده شده است تا کریستال مرموزی را پیدا کند. Deiland را می توانید ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و شبیه ساز زندگی دانست …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۱ 735 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Deiland یکی از متفاوت ترین بازی هایی است که می توانید در حال حاضر آن را بر روی سیستم عامل های همراه تجربه کنید. شما در این بازی در نقش یک شاهزاده جوانی به نام آرکو را بر عهده دارید که به سیاره ای فرستاده شده است تا کریستال مرموزی را پیدا کند. Deiland را می توانید ترکیبی از سبک های نقش آفرینی و شبیه ساز زندگی دانست اما در این عنوان شما وارد سیاره ای می شوید که باید تمامی سازه های آن را خودتان بسازید و دنیا را به شیوه دلخواهتان شکل بدهید.

با وجود کاهس منابع مختلف، بازیکن می تواند آزادانه در سراسر سیاره کوچک حرکت کند. برای بدست آوردن منابع شما در ابتدا نیاز به ابزار دارید. بازی اندروید Deiland به شما امکان ساخت انواع ابزار از جمله: چکش، تبر، تیشه و هر نوع ابزار دیگری که نیاز دارید را می دهد. برای تکمیل ماموریت های کوچک که به طور معمول شامل ساخت نوعی ساختار است، می تواند مهارت های شاهزاده جوان را بهبود بخشد. در هر بار افزایش سطح بازی شما می توانید از بین ۴ ویژگی مختلف: قدرت، هوش، چابکی، و یا مقاومت، یک ویزگی را انتخاب کنید و بهبود ببخشید. هر یک از این ویژگی ها یک مزیت برای شما به حساب می آید.

 

بازی اندروید Deiland

 

بازی اندروید و نقش آفرینی Deiland

Deiland یک بازی منحصر به فرد است که هر بازیکن می تواند نقش های مختلف و بسیاری را ایفا کنند. از رشد انواع مختلف محصولات و درختان تا احداث ساختمان، همه و همه در حالی انجام می شود که مبارزه با دشمناًن در اولویت است. این بازی با امتیاز ۴٫۴ و ۵ میلیون بار دانلود توسط استودیوی Chibig منتشر شده است که مورد توجه کابران اندرویدی قرار گرفته است. شما می‌توانید آخرین نسخه این بازی جذاب را هم اکنون از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت و بر روی تلفن همراه خود نصب نمایید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Deiland سیاره دیلند :

  • کاراکتر‌ها و شخصیت‌های متفاوت
  • گیم پلی روان، ساده و اعتیادآور
  • امکان پیدا کردن جادو‌های مختلف
  • امکان ساخت ابزار مورد نیاز خود
  • امکان کاشت درخت و گل و گیاه

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Deiland سیاره دیلند :

  • بهبود عملکرد و رفع برخی باگ‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Deiland سیاره دیلند
بازی اندروید Deiland سیاره دیلند
بازی اندروید Deiland سیاره دیلند

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.3.8 حجم 79 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده