بازی اندروید Dead Among Us

بازی اندروید Dead Among Us v2.0 مردگان در میان ما

بازی اندروید Dead Among Us یک بازی اکشن و زامبی محور از سوی استودیو Rolocule Games می باشد. مرnگان میان ما سبک اول شخص شوتر را دنبال می کند در دنیای که باید با استفاده از تیر و کمان زامبی های پیش روی خود را نابود کنید. بازی اندروید Dead Among Us ترکیبی از ترس و اکشن به خصوص است که در آن یک دنیای آخرالزمانی را از زامبی و دشمنان مختلف …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۶-۱۵ 726 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Dead Among Us یک بازی اکشن و زامبی محور از سوی استودیو Rolocule Games می باشد. مرnگان میان ما سبک اول شخص شوتر را دنبال می کند در دنیای که باید با استفاده از تیر و کمان زامبی های پیش روی خود را نابود کنید.

بازی اندروید Dead Among Us ترکیبی از ترس و اکشن به خصوص است که در آن یک دنیای آخرالزمانی را از زامبی و دشمنان مختلف به نمایش می گذارد. در این بازی شما نقش یک ورزشکار موفق تیر انداز المپیکی را بازی می کنید که این بار باید از مهارت های خود برای مقابله و از بین بردن دشمنان با تیر و کمان استفاده کند و دنیا را از شر این موجودات رها سازد.

بازی اندروید Dead Among Us گیم پلی بازی بسیار روان و ساده اما جذاب به حرکت در می آید سلاح شما برای مبارزه با مردگان متحرک تیر و کمان می باشد که می تواند با کشیدن دست خود بر صفحه نمایش کمان را به سوی زامبی ها نشانه گرفته و با از بین بردنشان آن ها را از خود دور کنید و هرچه قدر در این کار موفق تر باشید امتیاز جدید تری گرفته و قابلیت ها و مراحل جدید تری را تجربه می کنید.

بازی اندروید Dead Among Us از یک قابلیت کلیدی بر خلاف ژانر خود پیروی می کند و آن امکان بازی با یک دست است که جذابیت خاصی را به بازی می دهد و نکته دیگر اینکه بازی به صورت عمودی در صفحه نمایش اجرا می شود که کنترل بازی را آسان می کند.

بازی مرگان میان ما دنیای غنی از مراحل و چالش ها را به نمایش می کشد. بهطوری که می تواند روزهای متوالی شما را سرگرم کند چرا که بازی از بیش از ۹۵ مرحله مهیج بهره می برد. و بیش از ۱۰ محیط و نقشه مختلف در بازی گنجانده شده که گرافیک هنری خاص خود را دارند. علاوه  بر این امکان ارتقا با استفاده از امتیازات بدست آمده تعبیه شده تا برای چالش های بزگتر پیش روی خود بتوانید قابلیت ها و توانایی های تیر و کمان خود را ارتقا دهید.

قابلیت جذاب این بازی امکان رقابت با دیگر بازیکنان و ثبت رکورد ها در صفحه لیدر بورد می باشد در طول بازی جوایز و آرچیومنت های متعددی برای فتح کردن قرار داده شده است و جای جای بازی مملو از اسرار و نکات قابل توجه می باشد.

هم اکنون می توانید دانلود بازی اندروید اکشن و تیر اندازی مردگان در میان ما را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.

بازی اندروید Dead Among Us

بازی اندروید Dead Among Us


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Dead Among Us :

 • بیش از 95 مرحله جذاب و متفاوت
 • 10 محیط و نقشه مختلف
 • تروفی و آرچیومنت های متفاوت
 • امکان رقابت با دوستان و ثبت رکورد در لیدربورد
 • گرافیک هنری قابل قبول
 • گیم پلی روان و تک انگشتی
 • اجرا به صورت عمودی در صفحه نمایش
 • امکان ارتقا قابلیت های تیر و کمان

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Dead Among Us :

 • اشکال زدایی و رفع باگ
 • افزوده شدن امکان رقابت در حالت arena mode
 • بهینه سازی گرافیکی و کارکرد بازی
 • افزوده شدن جوایز و امتیازات جدید به بازی

پیش نمایش

بازی اندروید Dead Among Us
بازی اندروید Dead Among Us

دانلود باکس Download Box

نسخه V2.0 حجم 48 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده