بازی اندروید Darkness Reborn

بازی اندروید Darkness Reborn v1.4.1 تولد دوباره ی تاریکی

بازی اندروید Darkness Reborn به سختی می توان راجع به داستان Darkness Reborn صحبت کرد. دقیقا همانطور که از یک بازی تخیلی با چنین اسمی انتظار می رود، داستان پر از اغراق و هیجان می باشد. یک شخصیت شیطانی وجود دارد که قصد دارد زمین را کنترل کند،یا آن را نابود کند و یا فقط می خواهد تمامی گل ها و علف ها از بین ببرد،یکی از این موارد ممکن است …

۱۳۹۵-۰۷-۱۸ 767 بار بدون دیدگاه فراز مهرآیین

بازی اندروید Darkness Reborn به سختی می توان راجع به داستان Darkness Reborn صحبت کرد. دقیقا همانطور که از یک بازی تخیلی با چنین اسمی انتظار می رود، داستان پر از اغراق و هیجان می باشد. یک شخصیت شیطانی وجود دارد که قصد دارد زمین را کنترل کند،یا آن را نابود کند و یا فقط می خواهد تمامی گل ها و علف ها از بین ببرد،یکی از این موارد ممکن است رخ بدهد،که شما باید جلوی آن را بگیرید.

بازی اندروید Darkness Reborn یک بازی جنگی و فانتزی می باشد.در این بازی به کاربر اجازه داده می شود که برای جنگیدن یکی از دو دسته سربازان اسپارتان(Spartan) و یا نینجا را انتخاب کند، با این حق انتخاب، جذابیت و محبوبیت بیشتری را برای خود تضمین کرده است.

برخلاف بعضی بازی ها که در همان ابتدا مجبورید برای باز کردن یک سری امکانات، آن ها را بخرید که البته بسیار گیج کننده می باشد، در این بازی هنگام شروع شخصیت جالبی به نام Willem  ظاهر می شود تا اصول اولیه بازی را به شما آموزش دهد و شما به مسیر درست هدایت کند. Darkness Reborn آرام آرام شما را با عناصر بازی آشنا می کند. در طول آموزش توسط Willem  اتفاقاتی برای شما رخ می دهد که آنچه را یاد گرفته اید را به چالش می کشد. این چالش ها فرایند یادگیری را بسیار دلنشین می کند که به خوبی از سوی طراحان بازی ساخته شده اند.

رابط کاربری این بازی مانند بازی اندروید Lara Croft: Guardian of Light ، گرافیک جالب و گیم پلی جذابی دارد. برای کنترل شخصیت خود شما ۵ دکمه دارید که به خوبی با آن ها می توانید بازی را اداره کنید و از آن لذت ببرید.

Darkness Reborn شما را عادت می دهد که علاوه بر حملات ساده از چهار قدرت ویژه استفاده کنید. همانطور که مراحل را طی می کنید، گوناگونی دشمنان شما نیز بیشتر می شود و کم کم به صورت گروهی هم به شما حمله می کنند. با کمی بازی شما می توانید یک جنگجو حرفه ای شوید و بتوانید دشمنان را در هوا و زمین از بین ببرید.

علاوه بر جذابیت بازی و جمع آوری امتیاز و همچنین ارتقا شخصیت خود (در طول بازی با کسب امتیاز می توانید قدرت ها خاصی نیز برای شخصیت خود آزاد کنید) کم کم بازی به طرز شیرینی سخت نیز می شود.

بازی اندروید Darkness Reborn

بازی اندروید Darkness Reborn

در کنار بازی یک نفره، حالت بازی چند نفره نیز موجود می باشد اما در بعضی مواقع نمی توان به سادگی به آن وصل شد و به طور عجیبی این قسمت به خوبی کار نمی کند. شاید ضعیف ترین جنبه ی این بازی همین قسمت چند نفره باشد.

در آخر باید گفت،بازی Darkness Reborn  بازی بسیار جذابی می باشد و شاید برای مدت ها شما را سرگرم کند.سختی مراحل به خوبی تنظیم شده است که باعث می شود دل کندن از این بازی سخت شود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Darkness Reborn :

  • شروع آسان و لذت بخش
  • مبارزه هایی جذاب و جالب
  • پاداش های مفید برای مراحل مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Darkness Reborn :

  • رفع اشکالات جزئی نرم افزار

پیش نمایش

بازی اندروید Darkness Reborn
بازی اندروید Darkness Reborn

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.4.1 حجم 60 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده