Dan The Man

بازی اندروید Dan The Man v1.2.90 مردی به نام دن

بازی اندروید Dan The Man یک بازی آرکید و ماجراجویانه از استودیو معروف Halfbrick خالق بازی اندروید فروت نینجا می باشد؛ با یک گیم پلی اکشن بازی به همراه محتوای داستانی هم سبک بازی های آرکید دهه نود که با گیم پلی طولانی و مهیج و محتوای داستانی خود توانسته مخاطب بسیاری را جذب خود کند. بازی اندروید Dan The Man یک بازی آرکید می باشد که داستان چند مبارز به نام …

آفلاین ۱۳۹۷-۱۲-۰۲ 2682 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید Dan The Man یک بازی آرکید و ماجراجویانه از استودیو معروف Halfbrick خالق بازی اندروید فروت نینجا می باشد؛ با یک گیم پلی اکشن بازی به همراه محتوای داستانی هم سبک بازی های آرکید دهه نود که با گیم پلی طولانی و مهیج و محتوای داستانی خود توانسته مخاطب بسیاری را جذب خود کند.

بازی اندروید Dan The Man یک بازی آرکید می باشد که داستان چند مبارز به نام دن و جوسی و دیگر مبازان را به نمایش می کشاند که در یک حکومت ظالم باید به مبارزان کمک کنید تا شاه ظالم بازی را از میان بردارید و مردم شهر خود را نجات دهید اما در این مسیر سربازان حکومتی در مناطق مختلف جلوی شما می ایستند و راه طولانی تا قلعه شاه پیش رو دارید. گیم پلی بازی اندروید Dan The Man سرشار از اتفاقات داستانی فانتزی و جذاب است که در طول هر محله شما را با چالش های متفاوت رو در رو می کند. بازی به صورت دو بعدی و سکویی پیش می رود و در طول مسیر بازی انواع سربازان دشمن از تیر اندازها تا ضد شورشی و تا روبات های غول آسا جلوی راه شما قرار گرفته اند و شما باید با استفاده از حرکات رزمی و اسلحه های نظامی به مقابله با دشمنانتان بپردازید.

سلاح اصلی شما در طول بازی استفاده از فنون رزمی می باشد اما گاهی نیز می توانید از انواع تفنگ و شمشیر در طول مراحل استفاده کنید مسیر بازی اندروید Dan The Man به صورت خطی می باشد اما مناطق مخفی بسیاری وجود دارد که می توانید با کشف آن ها امتیاز خود را بالا ببرید در طول بازی سکه برای افزایش امتیاز و غذا برای افزایش قوا وجود دارد که با جستجو و  نابودی دشمنان می توانید آن ها را بدست آورید. قابلیت جذاب بازی امکان ارتقا قابلیت های دن و دیگر شخصیت ها می باشد که با سخت شدن مراحل به کارتان می آید همچنین در طول بازی فروشگاه هایی وجود دارد که می توانید از آن برای خرید مهمات و نیرو استفاده کنید تا در مواقع سخت بکارتان آید.

 

بازی اندروید Dan The Man

 

بازی اندروید و ماجراجویی Dan The Man

بازی اندروید Dan The Man قابلیت شخصی سازی کاراکتر های بازی را به شما می دهد تا با توجه به سلیقه تان یک شخصیت را برای مبارزات خود بسازید. گیم پلی بازی در سه دکمه جا به جایی به جلو و عقب، پرش و ضربه با دست و پا و دیگر مهمات خلاصه شده است و کنترل بازی بسیار روان و مهیج می باشد با وجود پیکسلی بودن گرافیک بازی رنگ بندی و فضای کاملا مهیج و قابل قبول است.

نقطه عطف بازی موبایلی مردی به نام دن موسیقی پرهیجان و پر ضرب آن است که در کنار موسیقی، صداگذاری بازی نیز به طور قابل قبولی کاملا سازگار با حرکات دن و دشمنانتان می باشد و محتوای داستانی شما را تا پایان بازی همراهی می کند و هر مرحله دارای پیشنمایش و رئیس بزرگ به عنوان چالش اصلی می باشد. بازی اندروید Dan The Man همانند بازی های آرکید کنسولی ده نود اینبار با گرافیک بهتر و محتوای طولانی تر می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم نگه دارد بازی اندروید مردی به نام دن شاهکاری دیگری از هاف بریک بوده که پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.

هم اکنون می توانید این بازی آرکید و ماجراجویی اندرویدی را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Dan The Man :

  • گیم پلی طولانی و سرگرم کننده
  • صداگذاری مهیج و هماهنگ
  • امکان ارتقا قابلیت ها و فنون کاراکتر بازی
  • تنوع محیطی مراحل بازی
  • گرافیک پیکسلی قابل قبول
  • امکان خرید ادوات و اسلحه
  • کنترل روان گیم پلی بازی
  • انیمیشن های برد و شکست و داستانی

تغییرات نسخه جدید Dan The Man :

  • اشکال زدایی و رفع باگ
  • اضافه شدن امکانات جدید

پیش نمایش

Dan The Man
Dan The Man

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.2.90 حجم 73 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده