Critical Ops

بازی اندروید Critical Ops v0.9.12.f242 عملیات بحرانی

بازی اندروید  Critical Ops نام یک بازی مهیج شوتر و اول شخص می باشد که توسط استودیو توانا Critical Force Entertainment روانه شده است. که همان توسعه دهندگان بازی محبوب  Critical Strike Portable می باشند و این بار حال و هوای یک گروه ضربتی را در پلتفرم موبایل و بلاطبع گوشی های اندرویدی توسعه داده اند بازی اندروید عملیات بحرانی یک شوتر دست اول می باشد که می تواند شما را تا ساعت …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۷-۲۲ 2127 بار بدون دیدگاه عماد

بازی اندروید  Critical Ops نام یک بازی مهیج شوتر و اول شخص می باشد که توسط استودیو توانا Critical Force Entertainment روانه شده است. که همان توسعه دهندگان بازی محبوب  Critical Strike Portable می باشند و این بار حال و هوای یک گروه ضربتی را در پلتفرم موبایل و بلاطبع گوشی های اندرویدی توسعه داده اند بازی اندروید عملیات بحرانی یک شوتر دست اول می باشد که می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند.

بازی اندروید  Critical Ops در تمامی بخش ها و شاخص ها همانند برادر بزرگتر خود یعنی کانتر استرایک به طور فوق العاده عمل می کند. کنترل بازی از روال معمول Virtual بهره می برد در کنار دکمه و قابلیت های حرکتی نشانه گیری و شلیک امکان پرش و جهش و کمین نیز تعبیه شده است. همانند روال قبل شما با یک گروه تروریستی برخورد می کنید که سعی می کنند تا بمب خود را در یکی از نقطه های A یا B به انفجار برسانند، وظیفه شما مهار این عملیات و از بین بردن نیروهای دشمن است. به یاد داشته باشید که اگر گروه تروریست موفق به نصب بمب ساعتی خود شده باشند شما زمان کوتاهی را برای مهار بمب در دست دارید و در صورتی که بمب کاشته شده منفجر شود و یا اعضای تیم کشته شوند گروه مقابل برنده میدان نبرد می باشد.

 

 

Critical Ops

بازی اکشن اندروید Critical Ops

بازی اندروید  Critical Ops در بحث گرافیک گیمر را راضی نگه می دارد اما بیشتر تمرکز خود را بر روی گیم پلی و گانپلی نگه داشته است به هر حال انیمیشن ها همانند بازی کانتر با جزئیات بالا ساخته نشده اند اما در بخش موبایل گرافیک کاملا قابل قبول می باشد. سیستم صدای معروف بازی کانتر در این بازی نیز حس می شود پیام های صوتی کاملا  با فضای سنگین بازی سازگار بوده و جذابیت خاص خود را دارد. Critical Ops به یک نوع ماموریت و مرحله بسنده نکرده و چالش های متفاوتی را پیش روی شما قرار می دهد. می تواتند شما را تا ساعت ها چه با دوستانتان جه تک نفره سرگرم نگه دارد.

شاید بتوان گفت که بای اندروید عملیات بحرانی بهترین ابزار برای  تجربه مجدد هیجان بازی های کانتر در سیستم موبایلی می باشد اما اینبار با اسلحه های متفاوت تر، ماموریت های بیشتر و توانایی های بالاتر. حال دو انتخاب پیش روی شما قرار گرفته گروه تروریست یا گروه سی تی را بر می گزینید. هم اکنون می توان این بازی اکشن و شوتر را از یزد اپلیکیشن به صورت رایگان دانلود نمایید.

 


ویژگی های کلیدی Critical Ops :

  • وجود مراحل مختلف و سرگرم کننده در بازی
  • سیستم صوتی و جذاب ارسال دستورات
  • گرافیک قابل قبول و واقع گرای بازی
  • امکان نبرد در دو حالت تک نفره و چند نفره
  • کنترلر حرفه ای با امکانات بالا
  • وجود ادوات و سلاح های جنگی متفاوت
  • رایگان بودن تمامی قابلیت های بازی

تغییرات نسخه جدید Critical Ops :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

Critical Ops
Critical Ops
Critical Ops

دانلود باکس Download Box

نسخه v0.9.12.f242 حجم 52 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده