Crashing Season

بازی اندروید Crashing Season v0.3.2.4 فصل پر هیاهو نابودی

بازی اندروید Crashing Season یک بازی در سبک اکشن است که در آن باید به گله ای از حیوانات وحشی کمک کنید تا از شکارچیان فرار کنند. این شکارچیان فقط با تیر ندازی و شکار حیوانات راضی نمی شوند و سکه های شما را می دزدند. که البته شما با این سکه ها قادر خواهید بود حیوانات جدیدی در بازی به عنوان اول شخص باز کنید و مهارت های جدید …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۴ 894 بار بدون دیدگاه محمد پلاس

بازی اندروید Crashing Season یک بازی در سبک اکشن است که در آن باید به گله ای از حیوانات وحشی کمک کنید تا از شکارچیان فرار کنند. این شکارچیان فقط با تیر ندازی و شکار حیوانات راضی نمی شوند و سکه های شما را می دزدند.

که البته شما با این سکه ها قادر خواهید بود حیوانات جدیدی در بازی به عنوان اول شخص باز کنید و مهارت های جدید برای تیم خود و حیوانات باز شده خریداری کنید. استودیوی بازی ساز Koukoi Games در ابتدا با انتشار محدودی از بازی فصل شکار ظاهر شد که این بازی تنها در برخی از کشور ها در دسترس بود. در بازی اندروید Crashing Season همانند بازی های در سبک رانر مانند Subway Surfers است، اما با این تفاوت که در یک محیط بسته و با گرافیک ۳ بعدی گله حیواناتی وجود دارند که قرار است با کمک شما از دست شکارچیان فرار کنند.

این بازی اخیرا به انتشار جهانی رسیده است. در ابتدای بازی اندروید Crashing Season شما تنها به عنوان یک خرس می توانید با استفاده از مهارت های خاصی که دارد بر روی دو پا به محیط اطراف دشمنان حمله کنید. با پیشرفت در بازی و رفتن به مراحل بعد می توانید حیوانات جدیدی مانند گوزن، روباه، شترمرغ، شیر، خرس، روباه و… باز کنید. که تمامی این حیوانات دارای مهارت های ویژه و منحصر به فردی دارند و آنها را به عنوان کاراکتر شخص اول بازی انتخاب کنید.

 

بازی اندروید Crashing Season

 

بازی اندروید و اکشن Crashing Season

در بازی فصل نابودی شما در یک فضای بسته هستید که برای انجام ماموریت ها در و شکست دادن دشمنان به چالش های مختلفی کشیده می شوید. در این بازی این امکان برای شما فراهم است که مهارت های کاراکتر های بازی را ارتقا بخشید و ظاهر شخصیت مورد علاقه خود را با مهارت های خاصی که دارد سفارشی سازی کنید.

باز کردن حیوانات جدید و محیط های جدید برای کنترل بهتر خرس و گوزن در یک جنگل طبیعی از دیگر امکانات بازی فصل شکار است. بازی فصل نابودی در ابتدا فقط در استرالیا و کانادا منتشر شده بود، اما خوشبختانه این بازی هم اکنون بدون هیچ محدودیت جغرافیایی و برای تمام کاربران سراسر جهان در دسترس قرارگرفته است.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی :

  • بیش از 17 شخصیت سرگرم کننده
  • سفارشی سازی شخصیت ها با لوازم جانبی عالی
  • رقابت در برابر بازیکنان دیگر در رتبه بندی جهانی
  • به چالش کشیدن دیگر کاربران در بازی چند نفره برای پاداش اضافی
  • گیم پلی جذاب و اعتیاد آور

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی :

  • رفع برخی باگ‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی
بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی
بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی
بازی اندروید Crashing Season فصل پر هیاهو نابودی

دانلود باکس Download Box

نسخه 0.3.2.4 حجم 79 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده