بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal!!!

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal v1.0.0 سوپراستار ساکر

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal یک بازی مسابقه ای-ورزشی می باشد که با شخصیت های کارتونی آمیخته شده و تجربه یک بازی جالب و سرگرم کننده را برای کاربران فراهم کرده است. CN Superstar Soccer: Goal ساخت و تهیه کمپانی Cartoon Network می باشد و همچنین برای تمامی رده های سنی مناسب می باشد. برای دانلود این بازی و معرفی این بازی به صورت تفصیلی در ادامه مطلب با یزد …

آنلاین ۱۳۹۵-۰۶-۱۹ 2288 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal یک بازی مسابقه ای-ورزشی می باشد که با شخصیت های کارتونی آمیخته شده و تجربه یک بازی جالب و سرگرم کننده را برای کاربران فراهم کرده است. CN Superstar Soccer: Goal ساخت و تهیه کمپانی Cartoon Network می باشد و همچنین برای تمامی رده های سنی مناسب می باشد. برای دانلود این بازی و معرفی این بازی به صورت تفصیلی در ادامه مطلب با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal

در بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal می توانید با شخصیت های مورد علاقه خود به مسابقه بپردازید و به یک قهرمان تبدیل شوید. یکی از شخصیت ها و کاپیتان های نمایش های تلویزیونی مورد علاقه خود در Cartoon Network را انتخاب کرده و به عنوان آن شخصیت به بازی بپردازید. کاراکترها و گیم پلی این بازی یادآور بازی اندروید مدیریت فوتبال آنلاین می باشد که در آن می توانید در نقش یک مربی واقعی ولی در شرایط مجازی، به مدیریت تیم بپردازید.

هریک از این شخصیت ها دریبل ها و حرکات مخصوص به خود را دارند. این مهارت ها را در کنار شوت، پاس، و مهارت های دیگر بازی فوتبال به کار گیرید و برنده میدان مسابقات شوید. در این بازی می توانید در حالت آفلاین می توانید با کامپیوتر مسابقه دهید و یا می توانید به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر به رقابت بپردازید و مهارت های خود را به چالش بکشید. برای کسب جایزه نهایی مسابقات CN Superstar Soccer: Goal آماده شوید.

از ویژگی های این بازی می توان به گرافیک بالای بازی و گیم پلی جذاب و دوست داشتنی این بازی اشاره کرد.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal :

  • شخصیت های کارتونی جالب و دوست داشتنی
  • امکان رقابت با دوستان به صورت آنلاین
  • گرافیک بالا و گیم پلی جذاب

پیش نمایش

بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal
بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal
بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal
بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal
بازی اندروید CN Superstar Soccer: Goal

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.0.0 حجم 27 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده