Clumsy Ninja

بازی اندروید نینجا دست و پا چلفتی Clumsy Ninja v1.29.0

Clumsy Ninja نینجاها را که می شناسید؟ تصویری که از نینجاها در ذهن داریم معمولا یک انسان با لباس تیره و ماسکی سیاه است که صورتش پوشیده شده و تنها چشمهایش مشخص است. او فردی قوی است و تمام فنون رزمی ،آکروبات و کار با سلاح های مختلف را می داند و فردی جسور و شجاع است. اما نینجایی که ما می خواهیم امروز برایتان معرفی کنیم فقط لباس هایش شبیه …

۱۳۹۶-۰۱-۲۵ 1289 بار بدون دیدگاه امین

Clumsy Ninja نینجاها را که می شناسید؟ تصویری که از نینجاها در ذهن داریم معمولا یک انسان با لباس تیره و ماسکی سیاه است که صورتش پوشیده شده و تنها چشمهایش مشخص است. او فردی قوی است و تمام فنون رزمی ،آکروبات و کار با سلاح های مختلف را می داند و فردی جسور و شجاع است. اما نینجایی که ما می خواهیم امروز برایتان معرفی کنیم فقط لباس هایش شبیه نینجاهاس!! او فردی کاملا بی دست و پا و ترسو است که فقط استایل یک نینجا را دارد!

صحبت از بازی زیبای نینجای دست و پا چلفتی است که یک بازی ماجراجویی است که توسط کمپانی بازی سازی Naturalmotion منتشر شده و میلیون ها بار دانلود شده است و به عنوان بهترین بازی سال ۲۰۱۴ انتخاب شده است. این بازی ابتدا برای آیفون ۵ و سیستم عامل IOS ساخته و ارائه شد و سپس به اندروید راه پیدا کرد.

در این بازی زیبا و دوست داشتنی که برای اولین بار از موتور گرافیکی Euphoria engine استفاده شده است یک نینجای با مزه در اختیار شما قرار دارد که مستقیم به شما خیره شده است و شما را نگاه می کند و منتظر دستورات شماست. شما می توانید این تجربه را داشته باشید که با لمس صفحه نمایش دستگاهتان ،تمام وظایف یک نینجا را به او القا کنید و هر بلایی که می خواهید سرش بیاورید. می توانید او را تمرین دهید ،غلط بدهید ،قلقلکش بدهید و یا حتی روی زمین به این سمت و آن سمت بکشید و یا به یک بالن وصلش کنید و بالا ببریدش! تمام اینها برای قوی کردن او است و اینکه بتواند تمام مهارت ها را کسب کند و با کمک شما دوست گمشده اش Kira را که مدتهاس گم کرده است پیدا کند.

این بازی که با گرافیک HD عرضه شده است ،مژده ی نسل جدیدی از بازی ها را می دهد که شما می توانید کاراکتر را لمس کنید ،احساسش را بفهمید ،حرکتش دهید و عکس العملش را در هر شرایط و زمانی ببینید. با بالا رفتن مهارت های نینجا ،کمربند و رتبه اش بالاتر می رود و می تواند کارهای جدیدتری انجام بدهد. در این بازی حدود ۷۰ آیتم منحصر به فرد وجود دارد که می تواند به شما برای افزایش مهارت های نینجایتان کمکتان کند. پس این بازی زیبا را هرگز از دست ندهید و یادتان باشد در کنار آموزش ها ،حسابی مواظب نینجای خود نیز باشید!

Clumsy Ninja1


ویژگی های کلیدی نینجای دست و پا چلفتی :

  • حدود 70 آیتم مختلف مانند کیسه بوکس ،تفنگ توپی ،ترامپولین و ...
  • گرافیک HD و گیم پلی و محیط فوق العاده
  • ارتقا کمربند نینجا و افزایش سطح مهارت
  • سفر به مناطق مختلف و کاراکترهای مختلف و بازیهای جدید
  • شخصی سازی نینجا و خرید تجهیزات مختلفی چون هدبند و ...
  • امکان اشتراک گذاری عکس های نینجای خود

تغییرات نسخه جدید نینجای دست و پا چلفتی :

  • به روز رسانی و رفع مشکلات جزئی
  • رفع باگ های ویدیوئی
  • تغییرات جدید در هر کاراکتر

پیش نمایش

نینجای دست و پا چلفتی

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.29.0 حجم 19 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده