Cloud Chasers

بازی اندروید جویندگان ابر Cloud Chasers 1.0.51

Cloud Chasers  نام یک بازی اندرویدی مهیج در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که به تازگی توسط استودیو خلاق Blindflug Studios AG در گوگل پلی و اپ استور منتشر شده و با ترکیب جذابی که از روایت یک داستان نقش آفرینی با یک گیم پلی مهیج و گرافیک دیدنی به همراه موسیقی دلنشینی که از خود به نمایش گذاشته توانسته در همین زمان کم به محبوبیت بالایی میان کاربران …

۱۳۹۵-۰۴-۱۴ 683 بار بدون دیدگاه عماد

Cloud Chasers  نام یک بازی اندرویدی مهیج در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی می باشد که به تازگی توسط استودیو خلاق Blindflug Studios AG در گوگل پلی و اپ استور منتشر شده و با ترکیب جذابی که از روایت یک داستان نقش آفرینی با یک گیم پلی مهیج و گرافیک دیدنی به همراه موسیقی دلنشینی که از خود به نمایش گذاشته توانسته در همین زمان کم به محبوبیت بالایی میان کاربران و منتقدین دست بیابد. جویندگان ابر بی شک یکی از بازی های برتر موبایلی امسال می باشد.

بازی اندرویدی Cloud Chasers  یک بازی در سبک نقش آفرینی و ماجراجویی است که با ترکیب یک داستان حماسی با یک گیم پلی مهیجمی تواند یک تجربه خاطره انگیز را از شخصیت ها و چالش های داستان این بازی برای شما به ارمغان بیاورد. بازی های بسیاری وجود دارد که از بخش داستانی بهره نمی برند و یا حداقل بخش داستانی در آن ها مربوط به آموزش گیم پلی بازی می باشد اما سازندگان جویندگان ابر با ترکیب چالش های گیم پلی با داستان مهیجی که تولید کردند یکی از متفاوت ترین و سرگرم کننده ترین بازی های سال در پیش روی شما قرار داده اند. زیبای این ترکیب تا جایی پیش می رود که شما نمیتوانید بدون درک یک بخش دیگری را به اتمام برسانید. در این بازی شما باید یک خانواده دوست داشتنی متشکل از یک پدر و دختر کوچک را در طی یک ماجرای عبور از ۵ صحرای خطرناک همراهی کنید. در این بازی در طی سفری سریعی که در بازی طی می کنید باید با منتقل شدن از ابری به دیگری سعی کنید حداکثر مسافت ممکن را طی کنید اما بر حذر باشید که چالش و دشمنان زیادی سعی دارند تا شما را از این کار باز دارند مدیریت منابع از مهم ترین نکات گیم پلی این بازی می باشد در این صحرای خشک آب مهم ترین ماده حیاتی می باشد که شما با کنترل امیلیا باید سعی کنید تا حداکثر مقدار ممکن را از این ماده حیاتی به دور از خطرات پیش رو کسب کنید. و با طی کردن هر صحرا در مکان امنی که بین دو صحرای مرگ بار پیش رو دارید با استفاده از منابع و امتیازاتی که کسب کردید قدرت و قابلیت های خود را برای مقابله با تهدیدات بزرگتری در مرحله بعد آماده کنید. استفاده بهینه از گلایدر در بازی از نکات بسیار مهمی است که باید رعایت کنید و حفاظت از جان دیگر شخصیت های بازی از دیگر چالش های جذاب این بازی می باشد.

Cloud Chasers

Cloud Chasers

جویندگان ابر با گیم پلی مهیج و ترکیبی که از روایت داستان هنری با موسیقی دلنشین و قابلیت های نقش آفرینی که دارد بی شک یکی از برترین بازی های موبایلی امسال در وگل پلی و اپ استور می باشد می تواند هر گیمری را با هر سلیقه ای به سوی خود بکشاند. کلود چیسر که به تازی با قیمت ۴ دلار در فروشگاه گوگل پلی منتشر شده است را می توانید به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید این بازی مهیج و داستانی را هرگز از دست ندهید.


ویژگی های کلیدی جویندگان ابر :

  • اعمال سبک نقش آفرینی و قابلیت انتخاب و تغیر گیمر در داستان
  • گرافیک هنری و سه بعدی دیدنی
  • وجود گلایدر مهیج برای پرش در میان ابرها
  • وجود سبک های مختلف
  • وجود سبک های مختلف کسب امتیاز، بقا و داستانی
  • داستان درام و پر چزئیات و ترکیب شده با گیم پلی بازی
  • موسیقی کاملا سازگار با زمینه بازی

تغییرات نسخه جدید جویندگان ابر :

  • بروز رسانی اطلاعات اولیه بازی
  • اشکال زدایی و رفع باگ بازی
  • بهینه سازی برای تبلت و صفحه نمایش ها بزرگ

پیش نمایش

جویندگان ابر
جویندگان ابر

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.0.51 حجم 66 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده