Clockwork Brain

بازی اندروید ذهن کوکی Clockwork Brain 2.4.0

Clockwork Brain  اگر از علاقمندان به بازی های فکری و پازلی هستید، امروز میخواهیم برایتان بازی را در سایت قرار دهیم که به انتخاب Sunday Times  یکی از ۵۰۰ اپلیکیشن برتر در جهان می باشد. بازی فکری و پازلی زیبا و جذاب ذهن کوکی که در جهان میلیون ها طرفدار دارد آمده است تا ذهن شما را به چالش بکشد و فکرتان را حسابی مشغول کند. این بازی تمام ویزگی …

۱۳۹۵-۰۳-۳۱ 860 بار بدون دیدگاه امین

Clockwork Brain  اگر از علاقمندان به بازی های فکری و پازلی هستید، امروز میخواهیم برایتان بازی را در سایت قرار دهیم که به انتخاب Sunday Times  یکی از ۵۰۰ اپلیکیشن برتر در جهان می باشد. بازی فکری و پازلی زیبا و جذاب ذهن کوکی که در جهان میلیون ها طرفدار دارد آمده است تا ذهن شما را به چالش بکشد و فکرتان را حسابی مشغول کند.

Clockwork Brain11

این بازی تمام ویزگی های یک بازی خوب فکری و پازلی را دارا است. از پازل های مختلف با سایزهای متفاوت تا گیم پلی روان و سریع و درجه سختی تطبیقی با شما، همه و همه دست به دست هم داده اند تا یک بازی زیبای ذهنی را برای شما فراهم کنند. در این بازی که از طراحی منحصر به فردی برخوردار است، از پازل هایی استفاده شده است که طرحی خود را از آثار هنری مختلف الهام گرفته اند و ذهن شما را ناخود آگاه به سمت یک اثر شاخص سوق می دهند. در این بازی برای اینکه تنها نباشید، یک ربات دوست داشتنی به اسم  Sprocket در بازی قرار دارد که به شما کمک می کند تا اگر در بازی به بن بست خورده اید، مسیر خود را پیدا کنید و پازل را حل کنید.

اسپروکت راهنما و دوست خوبی برای شما است. ۱۷ بازی مهیج و جذاب و چالش برانگیز در ذهن کوکی قرار دارد که برای تقویت حافظه ،تمرکز و توجه، مهارتهای  زبانی و مهارت های استدلال موثرند. با حل پازل ها ذهن خود را تقویت  می کنید و سرعت عمل خود را نیز بالا می برید. هم چنین می توانید با زمان رقابت کنید و بازی را در حالت تایم انجام دهید و در مدت زمان مشخص پازل های بازی را حل کنید و امتیاز بگیرید. اما اگر حوصله ندارید، می توانید در حالت عادی و بدون تایمر و با فرصت کافی برای فکر کردن پازل ها را حل کنید. در هر حال اگر از حرفه ای های حل پازل هستید یا برای تقویت حافظه ی خود پازل حل می کنید و یا برای گذراندن اوقات خود به این کار می پردازید، پیشنهاد می کنیم که این بازی زیبا را نیز امتحان کنید.

 


ویژگی های کلیدی Clockwork Brain :

  • 17 بازی مهیج و چالش برانگیز برای تقویت حافظه
  • امکان ارتقا و آپگرید شدن
  • ربات راهنما برای کمک در بازی
  • تعیین حالت بازی به صورت آزاد یا زمان دار
  • تقویت مهارت های زبانی مختلف انگلیسی ،اسپانیایی و غیره

تغییرات نسخه جدید Clockwork Brain :

  • اضافه شدن ربات راهنما
  • رفع باگ نسخه های قبل
  • نشان دادن اتفاقات بیشتر در صفحه بارگذاری

پیش نمایش

Clockwork Brain

دانلود باکس Download Box

نسخه V2.4.0 حجم 22,22,162 مگابایت
در صورت مشاهده هرگونه مشکل در لینک های دانلود از قسمت نظرات با ما در ارتباط باشید
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده