Clan of Wolf

بازی اندروید Clan of Wolf v1.1 نقش آفرینی و شبیه ساز قبیله گرگ ها

Clan of Wolf نام یک بازی شبیه سازی حیات وحش می باشد که به تازگی توسط استودیو توانا Wild Foot Games برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده است. این بازی جذاب اندرویدی محیط یک حیات وحش جذاب و واقع گرا را در قالب زندگی پر فراز و نشیب گرگ های قبیله ای در قالب یک بازی نقش آفرینی بازگو می کند. و شما را وارد ماجراجویی و …

۱۳۹۵-۰۵-۰۸ 3651 بار بدون دیدگاه عماد

Clan of Wolf نام یک بازی شبیه سازی حیات وحش می باشد که به تازگی توسط استودیو توانا Wild Foot Games برای سیستم عامل های اندروید و آی او اس منتشر شده است. این بازی جذاب اندرویدی محیط یک حیات وحش جذاب و واقع گرا را در قالب زندگی پر فراز و نشیب گرگ های قبیله ای در قالب یک بازی نقش آفرینی بازگو می کند. و شما را وارد ماجراجویی و خطرات زندگی حیوانات یک جنگل می کند.

بازی شبیه سازی Clan of Wolf

بازی اندروید Clan of Wolf یک بازی شبیه سازی شده از یک حیات وحش می باشد که داستان زندگی چند گرگ و رویارویی با دیگر موجودات را بازگو می کند قبیله گرگ ها یک محیط واقع گرا از جنگل و کوه دشت و رودخانه های مختلف با اکو سیستم مشابه جنگل های آمریکای شمالی را به نمایش می گذارد. علاوه بر گرگ ها حیوانات دیگری نیز در این بازی تعبیه شده و امکان برخورد و رویارویی با دیگر حیوانات در دسترس می باشد. در بازی شما با چهار دشمن اساسی برخورد می کند ماموریت شما تشکیل یک قبیله قدرتمند و دفاع از قبیله خود می باشد. در نهایت با افزایش قوا با شکست این چهار تهدید پیش رو می توان بازی را به اتمام برسانید.

Clan of Wolf

گیم پلی بازی

شما می توانید گرگ های خود را برای تمایز و طبق سلیقه خود شخصی سازی و شمایل آن ها را تغییر دهید. در بازی یک نقشه کوچک در گوشه صفحه نمایش همانند بازی های کنسولی تعبیه شده است تا بتوانید آسان تر میان پیچ و خم های بازی مسیر خود را بیابید. استفاده از نقشه های کوچک در این بازی به شما کمک می کند. این نقشه ها موقعیت های اعضای کلن، ازبابان، کتاب سحر و جادو و دشمنان را به شما نشان می دهد. در حالی که شما اربابان را شکست می دهید، تعداد بیشتری از آن ها ظاهر می شود، به همین منظور از بررسی غارها مطمئن شوید. در سرتاسر بازی اندروید Clan of Wolf کتاب های جادویی برای کمک رسانی و راهنمایی قرار داده شده است که در تکمیل مراحل به شما کمک می کنند.

سبک بازی قبیله گرگ ها

بخشی از این بازی در سبک ماجراجویی، بخشی نقش آفرینی و بخش دیگر آن نقش آفرینی حیوانات است. از آنجا که بازی اندروید Clan of Wolf یک بازی شبیه سازی شده رو به رو هستیم صداگذاری از افکت های واقعی استفاده شده تا حس یک تجربه ماجراجویی واقعی را به مخاطب القاء کند.. بازی در قالب نقش آفرینی اجرا می شود و تصمیمات و تحرکات شما در روند بازی دخیل می باشد و می توانید با انتخاب های خود نحوه روایت بازی را تغییر دهید. بازی اندروید Clan of Wolf یک بازی کاملا جهان آزاد می باشد و از نقشه وسیعی با آبجکت های متفاوت برخوردار می باشد که همانند دیگر بازی های قبیله حیوانات این استودیو می تواند شما را تا ساعت ها سرگرم کند. هم اکنون می توانید این بازی نقش آفرینی و شبیه سازی شده را به صورت رایگان از یزد اپلیکیشن دانلود نمایید.


ویژگی های کلیدی Clan of Wolf :

  • آب هوا و اکوسیستم داینامیک و قابل تغییر
  • نقشه وسیع و جهان آزاد
  • وجود قدرت های خارق العاده و کمکی
  • گرافیک واقع گرا و قابل قبول
  • امکان شخصی سازی رئیس قبیله
  • 6 رئیس بزرگ در بازی برای نبرد مهیج

تغییرات نسخه جدید Clan of Wolf :

  • ارتقا اعضای قبیله تا 6 نفر
  • امکان ویرایش و شخصی سازی کاراکتر بازی
  • بهینه سازی کارکرد بازی

پیش نمایش

Clan of Wolf
Clan of Wolf

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1 حجم 41 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده