Chicken Hunter Shoot

بازی اندروید Chicken Hunter Shoot v1.7 شلیک شکارچی جوجه مرغ

بازی اندروید Chicken Hunter Shoot یادآور خاطراتی از بازی های قدیمی همین سبک که حتما یکی از آن ها را انجام داده اید می باشد. از جمله این بازی های قدیمی می توان به Chicken invaders اشاره کرد که کمتر کسی پیدا می شود که این بازی را انجام داده باشد و خاطراتی جالب برای او باقی نمانده باشد. بازی اندروید Chicken Hunter Shoot نیز یک بازی سرگرم کننده، جذاب و …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۵-۰۷ 2122 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Chicken Hunter Shoot یادآور خاطراتی از بازی های قدیمی همین سبک که حتما یکی از آن ها را انجام داده اید می باشد. از جمله این بازی های قدیمی می توان به Chicken invaders اشاره کرد که کمتر کسی پیدا می شود که این بازی را انجام داده باشد و خاطراتی جالب برای او باقی نمانده باشد. بازی اندروید Chicken Hunter Shoot نیز یک بازی سرگرم کننده، جذاب و جالب می باشد که اوقات خوبی را برای شما رقم خواهد زد. با یزد اپلیکیشن همراه باشید.

Chicken Hunter Shoot

بازی اندروید Chicken Hunter Shoot یک بازی خنده دار و طنز، با گیم پلی ساده و البته جذاب خصوصا برای کودکان می باشد. این بازی با ترکیب صدا های خنده دار و طنز، گرافیک خوب و جلوه های بصری جذاب و طنز آمیز اوقات مفرح و جالبی را برای بازی کنندگان ایجاد می کند که طنز بودن این بازی یکی از نقاط قوت و تکیه گاه اصلی این بازی می باشد و به راحتی می تواند اوقات فراغت شما را به لذت بخش ترین شکل پر کند. این بازی از طرف کمپانی تولید کننده آن  KBoxStudio به صورت رایگان در اختیار بازی کنندگان قرار گرفته و همچنین نیاز به پرداخت درون برنامه ای برای ادامه نیز ندارد.

نحوه انجام این بازی به این شکل می باشد که در هر دور ۹۰ ثانیه وقت دارید که هر تعداد بیشتری از مرغ های مهاجم را که می توانید با شلیک های خود سرنگون کنید. اگر امتیاز لازم را کسب کردید وارد مرحله بعد می شوید تا به جوجه مرغ ها شلیک کنید. تا حد ممکن سعی کنید در این بازی با دقت به اهداف شلیک کنید، زیرا  دقت در شلیک در امتیازدهی تاثیر دارد. همچنین این بازی دارای مکان های(نقشه های) مختلف و زیبایی می باشد که می توانید در این نقشه های مختلف نسبت به کشتن مرغ ها اقدام کنید.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید شلیک شکارچی جوجه مرغ :

  • گیم پلی ساده و جذاب با حجم کم
  • استفاده از صدا و جلوه های تصویری طنز
  • مناسب برای رده های سنی پایین و کودکان و همه سنین
  • وجود نقشه و مکان های مختلف برای بازی

پیش نمایش

بازی اندروید شلیک شکارچی جوجه مرغ
بازی اندروید شلیک شکارچی جوجه مرغ
بازی اندروید شلیک شکارچی جوجه مرغ
بازی اندروید شلیک شکارچی جوجه مرغ

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.7 حجم 23 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده