بازی اندروید CELL 13 PRO v1.08 سلول ۱۳

بازی اندروید CELL 13 PRO یک بازی جدید و جذاب در سبک فکری و پازل برای تبلت و گوشی های اندرویدی است. بازی اندروید سلول ۱۳ با گیم پلی منحصر به فرد دارای بیش از ۶۵ پازل مختلف می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما در سلول بزرگی به نام CELL 13 یا همان سلول ۱۳ به دام افتاده اید. تنها راه خلاصی شما از این سلول …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۵-۱۲ 917 بار بدون دیدگاه جهانبخش

بازی اندروید CELL 13 PRO یک بازی جدید و جذاب در سبک فکری و پازل برای تبلت و گوشی های اندرویدی است. بازی اندروید سلول ۱۳ با گیم پلی منحصر به فرد دارای بیش از ۶۵ پازل مختلف می باشد. داستان بازی از این قرار است که شما در سلول بزرگی به نام CELL 13 یا همان سلول ۱۳ به دام افتاده اید. تنها راه خلاصی شما از این سلول و ملاقات با دوستان، حل پازل های فکری و چالش برانگیز می باشد. وجود محیطی با طراحی فوق العاده، موسیقی متن عالی وگرافیک بی نظیر نسبت به حجم پایین بازی جذابیت این آن را دو چندان کرده است. سبک این بازی بیشتر شبیه به بازی اندروید لیمبو می باشد که در آن می بایست کاراکتر را در محیطی دو بعدی جابجا کرد و با بکار گرفتن ایده و خلاقیت خود پازل ها را حل کنید و بازی را جلو ببرید.

بازی اندروید سلول ۱۳ در محیطی دو بعدی شروع می شود و با حرکت در محیطی دو بعدی ذهن شما را با چالشی بی نظیر روبرو می کند. این بازی دارای مراحل ساده تا سخت است و برای حل پازل ها باید از اشیاء موجود در بازی مانند: جعبه، توپ، بالابر، پل های لیزری و… به شکل خلاقانه ای کمک بگیرید تا راه فرار و رهایی از سلول ها را پیدا کنید. البته رهایی از سلول ها به همین سادگی هم نیست.

حدس میزنید شما می توانید این کاراکتر دوست داشتنی را از سلول آزاد کنید؟!

بازی اندروید سلول 13

 

بازی اندروید و پازلی CELL 13 PRO

گیم پلی بی نظیر CELL 13 می تواند ساعت ها شما را سرگرم کند. برای دانلود بازی بدون دیتای اندروید سلول ۱۳ یک لحظه هم شک نکنید، چرا که پس از انتشار در فروشگاه اندرویدی گوگل پلی با استقبال بسیاری از کاربران مواجه شد و بدون شک می تواند نظر شما را نیز به خود جذب کند. شما کاربران عزیز می‌توانید آخرین نسخه این بازی را هم اکنون از وبسایت یزد اپلیکیشن دریافت نمایید.

 


ویژگی های کلیدی بازی اندروید CELL 13 PRO سلول 13 :

  • گیم پلی جذاب و سرگرم کننده
  • وجود پازل های چالش برانگیز در محیط دو بعدی
  • بدون نیاز به اینترنت و دیتا

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید CELL 13 PRO سلول 13 :

  • رفع برخی باگ‌ها

پیش نمایش

بازی اندروید CELL 13 PRO سلول 13
بازی اندروید CELL 13 PRO سلول 13
بازی اندروید CELL 13 PRO سلول 13

دانلود باکس Download Box

نسخه 1.08 حجم 35 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده