Call of Duty

بازی اندروید ندای وظیفه قهرمانان Call of Duty Heroes v4.9.1

Call of Duty بازی زیبای ندای وظیفه قهرمانان یک بازی استراتژیکی جنگی در فضایی سه بعدی است که هم اکنون برای شما در سایت قرار داده شده است. Call of Duty Heroes نامی آشنا در بازی های جنگی و اکشن است که همه گیمر ها و بازی دوستان، سال هاست با آن آشنایی دارند. حال این بازی زیبا و پرطرفدار پا به عرصه ی دستگاه های اندرویدی گذاشته است و این بار در …

آنلاین ۱۳۹۷-۰۶-۳۰ 1263 بار بدون دیدگاه امین

Call of Duty بازی زیبای ندای وظیفه قهرمانان یک بازی استراتژیکی جنگی در فضایی سه بعدی است که هم اکنون برای شما در سایت قرار داده شده است. Call of Duty Heroes نامی آشنا در بازی های جنگی و اکشن است که همه گیمر ها و بازی دوستان، سال هاست با آن آشنایی دارند. حال این بازی زیبا و پرطرفدار پا به عرصه ی دستگاه های اندرویدی گذاشته است و این بار در ژانر استراتژیکی آمده است تا عرض اندام کند.

همه جا آتش جنگ بر پاست و هواپیما ها و تانک ها و دشمنان از آسمان و زمین هجوم آورده اند. فرماندهی ارتشی از قهرمانان افسانه ای، سربازان برجسته و هواپیماهای بدون سرنشین و ویرانگر مستقیما زیر نظر شما قرار دارند. در Call of Duty Heroes شما در نقش یک فرمانده مقتدر باید در راس این جنگ قرار بگیرید و با هدایت نیروهای خود در محیطی ۳ بعدی به ایفای نقش بپردازید. شما می توانید با سفارشی کردن پایگاه خود و آموزش نیروهای ویژه قدرت خود را افزایش دهید و با استراتژی های خود به دشمنان تسلط پیدا کنید و جنگ های شدید را کنترل کنید و کنترل کامل قهرمانان را به دست بگیرید. وظایفی از قبیل بر عهده گرفتن نقش توپچیه هلیکوپتر و کلی نقش خطیر دیگر به شما ممکن است سپرده شود.

 

Call of Duty

 

بازی اندروید و اکشن Call of Duty Heroes

ابتدا از یک پادگان کوچک بازی خود را آغاز کنید و آنجا را به دژی محکم برای نیروهای خود تبدیل کنید تا هیچ دشمنی نتواند به آن وارد شود. سپس کم کم با گسترش پادگان خود نیروهای خود را بیشتر کنید بر قدرت خود بیفزایید. پس از آنکه از پادگان خود مطمئن شدید ،می توانید با ضد حمله و حملات غافلگیر کننده دشمنان را نابود کنید. هم چنین می توانید با دوستانتان تشکیلات و گروه های مرگباری تشکیل دهید و با هم متحد شوید و با کمک هم دشمنان را از پای در آورید. بازی زیبا Call of Duty با گرافیک HD و محیطی سه بعدی را به همه ی طرفداران بازی های اکشن پیشنهاد می کنیم.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Call of Duty Heroes :

  • بازی استراتژیکی با گرافیک HD در محیطی سه بعدی
  • کنترل بازیکنان و نیروها از بازی های Modern Warfare, Call of Duty: Black Ops II
  • تجهیز و تمرین نیروهای خود و تقویت آن ها
  • دفاع از پادگان خود و حمله به دشمنان با استراتژی مناسب
  • ایجاد تشکیلات با دوستان خود و اتحاد با آن ها

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Call of Duty Heroes :

  • اضافه شدن مهارت‌های جدید
  • اضافه شدن جایزه هنگام ورود به نسخه جدید
  • اضافه شدن ماموریت‌های روزانه

پیش نمایش

بازی اندروید Call of Duty Heroes
بازی اندروید Call of Duty Heroes
بازی اندروید Call of Duty Heroes

دانلود باکس Download Box

نسخه 4.9.1 حجم 60 مگابایت
برای مشکل پیش آمده (حذف شدن) برخی از اپلیکیشن ها از سرور سایت عذر خواهی می کنیم در حال تلاش برای رفع مشکل هستیم
دانلود توسط QR Code دانلود توسط بارکد
آموزش دانلود توسط بارکد

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده