بازی اندرويد Bushido Bear

بازی اندروید Bushido Bear v0.1.3 بازی اکشن خرس شجاع در جنگل

بازی اندروید Bushido Bear به این صورت می باشد که شما در نقش خرس شجاعی هستید که راهش را در جنگلی گم کرده و به نگهبان پیر آن جنگل می رسد.  نگهبان این جنگل پیر و ناتوان شده و میخواهد که محافظت از این جنگل را به شما بسپارد تا با تمام توان خود جنگل را حفظ کنید و در برابر دشمنانی که قصد نابودی این جنگل را دارند به مبارزه بپردازید. …

۱۳۹۵-۰۷-۱۸ 601 بار بدون دیدگاه آرزو

بازی اندروید Bushido Bear به این صورت می باشد که شما در نقش خرس شجاعی هستید که راهش را در جنگلی گم کرده و به نگهبان پیر آن جنگل می رسد.  نگهبان این جنگل پیر و ناتوان شده و میخواهد که محافظت از این جنگل را به شما بسپارد تا با تمام توان خود جنگل را حفظ کنید و در برابر دشمنانی که قصد نابودی این جنگل را دارند به مبارزه بپردازید.

بازی اندروید Bushido Bear خرسی شجاع در جنگل است که گیم پلی مشابه به بازی های نقش آفرینی Royal Revolt دارد اما می توان این بازی را از سری بازی های اکشن دسته بندی کرد. بازی اندروید خرس شجاع در جنگل توسط کمپانی Spry Fox LLC طراحی و ساخته شده است که این کمپانی طراح و سازنده بازی هایی از جمله Triple Town , Steambirds و Alphabear می باشد. در بازی Bushido Bear، خرس شجاع دارای دو دسته شمشیر تیز و برنده و غول پیکری می باشد که شما با لمس صفحه گوشی همراه خود می توانید شمشیرها را به روی دشمن بکشید و آنها را نابود نمایید و جنگل را از ورود اهریمن های شیطانی در امان نگه دارید.

بازی اندروید Bushido Bear

بازی اندروید Bushido Bear

بازی اندروید Bushido Bear شامل شخصیت های نینجایی قوی تری نیز می باشد که شما در صورت از بین بردن دشمنان و امتیازاتی که کسب می کنید می توانید به صورت آنلاک این شخصیت ها را آزاد نمایید و سطح توانایی های هر یک از آنها را ارتقا دهید و گیم پلی بازی را تفییر دهید. لازم به ذکر است که این بازی از گرافیک بالایی برخوردار بوده و دارای امتیاز ۴٫۵ از ۵ در مارکت گوگل می باشد.


ویژگی های کلیدی بازی اندرويد Bushido Bear :

  • مديريت و نگهباني از يك جنگل
  • امكان ارتقا نينجاني ها در بازي
  • امكان تغيير گيم پلي بر حسب علاقه
  • گرافيك بالا

تغییرات نسخه جدید بازی اندرويد Bushido Bear :

  • رفع مشکلات نرم افزاری و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندرويد Bushido Bear
بازی اندرويد Bushido Bear
بازی اندرويد Bushido Bear
بازی اندرويد Bushido Bear

دانلود باکس Download Box

نسخه v01.03.00 حجم 92 و 93 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده