بازی اندروید Burnout City

بازی اندروید Burnout City v1.1.5 بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل

بازی اندروید Burnout City  نظر شما درباره یک بازی با هیجان بسیار زیاد، آسان و سرگرم کننده چیست؟ در این مطلب قصد معرفی یک بازی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده را برای شما داریم. بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل Burnout City یک بازی هیجان انگیز در سبک آرکید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی DAERISOFT تولید و طراحی شده است. Burnout City با حدود یک میلیون بار دانلود در گوگل پلی توانسته …

آفلاین ۱۳۹۵-۰۷-۰۱ 652 بار بدون دیدگاه Mr

بازی اندروید Burnout City  نظر شما درباره یک بازی با هیجان بسیار زیاد، آسان و سرگرم کننده چیست؟ در این مطلب قصد معرفی یک بازی بسیار هیجان انگیز و سرگرم کننده را برای شما داریم. بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل Burnout City یک بازی هیجان انگیز در سبک آرکید می باشد که توسط استودیوی بازی سازی DAERISOFT تولید و طراحی شده است. Burnout City با حدود یک میلیون بار دانلود در گوگل پلی توانسته است نمره ۴٫۲ از ۵ را دریافت کند. برای دانلود این بازی از طریق لینک مستقیم و دیدن تصاویر پیش نمایش این بازی جذاب و مهیج با یزد اپلکیشن همراه باشید.

بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل

بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل

اگر به بازی هایی در سبک رانندگی و شرارت در شهر علاقه دارید احتمالا از طرفداران این بازی خواهد شد. در این بازی شما در نقش فردی ظاهر خواهید شد که به طور اشتباه متهم به جرمی شده است که مرتکب به آن نشده است و باید تمام تلاش خود را بکنید که دست ماموران پلیس به شما نرسد و از دست آن ها فرار کنید. در این بازی باید نقش یک فراری و گریخته از پلیس را به خوبی اجرا کنید.

از ویژگی های اصلی Burnout City هیجان حاصل از تعقیب و گریز از پلیس ها می باشد که بسیار سرگرم کننده است. در بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل مراحل و ماموریت های متفاوتی وجود دارد که به تنوع این بازی افزوده است. همچنین وجود انواع اتومبیل ها در این بازی، تنوع بسیار خوبی برای این بازی به ارمغان آورده است.

انجام بازی اندروید سرقت بزرگ اتومبیل Burnout City به افراد زیر بسیار توصیه می شود:

  • افرادی که به بازی هایی که پر از اتفاقات مختلف است علاقه مند هستند
  • افرادی که به بازی های مسابقه ای و ماشین سواری علاقه ای ندارند، به این دلیل که عاشق این بازی می شوند
  • افرادی که به بازی های مسابقه ای و ماشین سواری علاقه شدیدی دارند.
  • افرادی که به یک بازی خوب برای پرکردن اوقات فراغت خود احتیاج دارند.

ویژگی های کلیدی بازی اندروید Burnout City :

  • گیم پلی بسیار ساده و جذاب
  • وجود انواع اتومبیل ها و ماموریت های مختلف
  • سبک بازی هیجان انگیز و مهیج

پیش نمایش

بازی اندروید Burnout City
بازی اندروید Burnout City
بازی اندروید Burnout City
بازی اندروید Burnout City
بازی اندروید Burnout City

دانلود باکس Download Box

نسخه v1.1.5 حجم 39 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده