بازی اندروید Bubble Shooter

بازی اندروید Bubble Shooter v40.0 بازی تفننی سرگرم کننده بابل شوتر

در این مطلب به معرفی یک بازی کلاسیک اندرویدی خواهیم پرداخت که سبک آن نیز از سبک های کلاسیک بازی های موبایلی است. بازی اندروید Bubble Shooter یک بازی در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده می باشد. از شما تقاضا می کنیم که برای دیدن تصاویر بیشتر از گیم پلی این بازی و دانلود آن از طریق لینک مستقیم، در این مطلب با گروه یزد اپلیکیشن همراه باشید. بازی اندروید Bubble …

آفلاین ۱۳۹۷-۰۶-۰۷ 8093 بار بدون دیدگاه Mr

در این مطلب به معرفی یک بازی کلاسیک اندرویدی خواهیم پرداخت که سبک آن نیز از سبک های کلاسیک بازی های موبایلی است. بازی اندروید Bubble Shooter یک بازی در سبک بازی های تفننی و سرگرم کننده می باشد. از شما تقاضا می کنیم که برای دیدن تصاویر بیشتر از گیم پلی این بازی و دانلود آن از طریق لینک مستقیم، در این مطلب با گروه یزد اپلیکیشن همراه باشید. بازی اندروید Bubble Shooter در هردو سبک بازی های تفننی و بازی های فکری جای می گیرد. Bubble Shooter به عنوان یک بازی در سبک و سیاق کلاسیک خود، یکی از مشهور ترین بازی ها در این سبک می باشد که در سرتاسر جهان شناخته شده است. فرقی نمی کند که خانم باشید یا یک مرد بالغ یا یک کودک یا حتی یک خانم خانه دار، یک مرد خوشتیپ یا با هر سن و سالی و هر مقامی. این بازی یک بازی سرگرم کننده و پر کننده اوقات فراغت هر شخصی میباشد که می تواند بسیار اعتیاد آور نیز باشد و حتی ساعت های زیادی شما را به خود مشغول کند. Bubble Shooter به دلیل تصاویر رنگارنگ و گیم پلی شاد خود، انتخاب خوبی برای کودکان کم سن و سال نیز می باشد.

 

بازی اندروید Bubble Shooter

 

بازی اندروید Bubble Shooter

از ویژگی های جالب این بازی امکان غذا دادن و پوشاندن لباس ها و زیور آلات زیبا به پرنده شماست که البته این ویژگی بیشتر به درد کودکان می خورد. از ویژگی های خوب این بازی وجود بیشتر از ۵۰۰ مرحله جذاب رایگان است که می تواند شما را کاملا سرگرم کند و همچنین ذهن شما را به چالش های سختی بکشد. بیش از ۵۰ نوع آبنبات زیبا درون بازی و گیم پلی روان و بی نقص بازی نیز به کیفیت این بازی افزوده است.

این بازی اوقات خالی شما را به خوبی پر می کند، به ذهن شما و سرعت عکس العمل شما قدرت می بخشد. می توانید در مسیرها، در مترو، اتوبوس و هر جای دیگری که اوقات خالی زیادی دارید به راحتی با این بازی خودتان سرگرم کنید و به ذهن خود نیز تمرین دهید. اگر می خواهید به راحتی خود را سرگرم کنید، اگر همسر یا فرزندان شما مدام شما را به دلیل اوقات فراغت آزار می دهند یا اگر تنها هستید Bubble Shooter بهترین انتخاب شما خواهد بود.


ویژگی های کلیدی بازی اندروید Bubble Shooter :

  • گیم پلی سرگرم کننده
  • تمرین دهنده ذهن و سرعت عکس العمل
  • امکان شخصی سازی آیتم های درون بازی
  • تنوع خوب بازی و بیش از 500 مرحله جذاب
  • دارای بیش از 50 نوع حباب مختلف

تغییرات نسخه جدید بازی اندروید Bubble Shooter :

  • رفع مشکلات و بهبود عملکرد

پیش نمایش

بازی اندروید Bubble Shooter
بازی اندروید Bubble Shooter

دانلود باکس Download Box

نسخه 40.0 حجم 22 مگابایت

دیدگاه کاربران + دیدگاه خود را بنویسید

۰ دیدگاه تایید شده